Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v listopadu 2020

V následujícím článku naleznete nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Pro platné členy jsou zdarma dostupné v Divi knihovně a prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku vám představíme designy přidané v listopadu 2020.

Realtor

Realtor
Realtor

Pokud hledáte webové stránky, které vám pomohou vytvořit online prezenci jako realitní makléř, zamilujete si šablonu Realitní kancelář (Realtor). Šablona nabízí  vizuálně přehledný způsob zobrazení celého spektra služeb, jež nabízíte. S jejími unikátními strukturami stránek si můžete tuto šablonu vmžiku přizpůsobit vlastním potřebám.

Astrologer

Astrologist
Astrologist

Šablona Astrolog obsahuje grafické designové prvky, které jsou perfektní pro jakékoli astrologické webové stránky. Velká kruhová grafika je navíc interaktivní a s přechodovými efekty, což je unikátní designový prvek.

Pizzeria

Pizzeria
Pizzeria

Jestliže nastavujete webové stránky pizzerie, ať již pro klienta nebo pro sebe, měli byste vzít v úvahu využití pěkné šablony Pizzerie. Tato šablona umístí produkty pizzerie do středu pozornosti díky vysoce kvalitním fotografiím a krásné struktury stránek. Stránky menu a rezervace vám pomůže stvořit nenáročný zákaznický zážitek a povýší Vaši značku ve všech ohledech!

Bike Repair

Bike Repair
Bike Repair

Šablona Bike Repair nabízí skutečně cenný design, potřebný k propagaci cykloservisu. Bílé pozadí s výraznou barvou a silným fontem písma opravdu nechá obrázky i text vystoupit . Odvážná volba fontu písma pro záhlaví perfektně sedí pro cyklistický průmysl. Extrémně užitečné pro prezentaci služeb jsou vlastní ikonky.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru