Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v listopadu 2023

V tomto článku představíme nové šablony určené pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes, které naleznete v Divi knihovně a rovněž, pro všechny platné členy, zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v listopadu 2023.

Auto Parts

Auto Parts
Auto Parts

Využijte vymazlenou šablonu Autodíly (Auto Parts Layout Pack pro Divi) a zaujměte své návštěvníky. Tmavé barvy v krásné kombinaci s výraznou s neonově zelenou barvou zvýrazňuje vše důležité – služby, e-mailový optin pro získávání potenciálních zákazníků a účinný CTA pro jejich přilákání. Šablona obsahuje i stránku obchodu pro prezentaci nejoblíbenějších položek. Tento moderní a elegantní design dostane webové stránky s autodíly na nový level.

Food Co-Op

Food Co-Op
Food Co-Op

Šablona Potravinářské družstvo (Food Co-Op Layout for Divi) seznámí potenciální zákazníky či majitele s potravinářským družstvem. Výrazné barvy prezentují důležitá sdělení a velké fotografie lákavě křupavé,  a čerstvé zeleniny, masa a dalších produktů krásně web doplní.

Financial Planning

Financial Planning
Financial Planning

Každá firma, zabývající se finančním plánováním, ocení tuto krásnou šablonu. Prohlédněte si šablonu finančního plánování pro Divi, která kombinuje tmavý vzhled s poutavými ilustracemi a tím přináší moderní a efektivní design. Rozložení stránek se postará o přehledné zobrazení informací, které návštěvník potřebuje k akci, například poutavé výzvy k akci, informací o službách a tučný text.

Black Friday šablony

Během akce Black Friday přišli Elegant Themes se čtyřmi novými šablonami, které si na Divi.cz můžete rovnou stáhnout.

Agency

Agentura
Agentura

Šablona Agency (Agentura) je vhodná pro agentury všeho druhu. Zaujměte návštěvníky stránek agentury a nabídněte jim s touto šablonou přehledně veškerý obsah, navíc oděný do moderního designu.

SaaS

SaaS
SaaS

SaaS (z anglického Software as a Service, v překladu Software jako služba) je elegantní šablona, se kterou zaujmete návštěvníky stránek a nabídnete jim přehledně a poutavě informace o nabízených produktech a službách.

Store

Store
Store

Šablona Store (Obchod) je skvělá pro webové stránky obchodu. Prohlédněte si praktické rozložení jednotlivých stránek i elegantní čistý design, který pomůže prezentovat libovolné položky líbivým způsobem.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru