Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v říjnu 2019

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Zde opět najdete sérii nových vzhledů, které vytvořili Elegant Themes pro Divi šablonu. Šablony jsou dostupné pro  členy zdarma v Divi knihovně.  Tyto šablony si můžete rovněž prohlédnout v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v říjnu 2019.

Magazine

Magazine

Magazine

Šablona Magazín je vhodná pro každého, kdo se chystá vytvořit magazín nebo blog. Vyniká úžasně moderním a odvážným designem. Podívejte se, jak v šabloně vypadá prostor pro autory, kategorie a příspěvky. Díky této šabloně bude rychlé vytvoření vytoužených webových stránek hračka.

Venture Capital Firm

 

Venture Capital Firm

Venture Capital Firm

Šablona Venture kapitál firma (Venture Capital Firm) vyniká jednoduchým a zároveň krásným rozložením stránek. Pomocí šablony Venture kapitál firma snadno vytvoříte profesionální webové stránky se zaměřením na potřeby návštěvníků. Vestavěné možnosti Divi a barevnost šablony byly krásně sladěny, abyste s nimi mohli vytvořit skvělé webové stránky.

Bar

 

Bar

Bar

Šablona Bar vyniká elegantními designovými prvky, které perfektně padnou webovým stránkám baru. Obsahuje vše, co potřebujete pro online prezentaci baru. Kupříkladu obsahuje vlastní ikonky, výrazné fotografie a krásné rámovací prvky. Zvolené tmavé barevné schéma působí příjemně. Šablona má rovněž stránky vyhrazené pro nabídku či události.

Screen Printing

 

Screen Printing

Screen Printing

Parádní šablona Screen Printing vám pomůže s vytvořením skvělých stránek, kde můžete nabízet službu v podobě sítotisku. Struktura stránek v šabloně Screen Printing  je jednoduchá a umožňují vám sdílet obsah moderním a krásným způsobem. Můžete si rovněž stáhnout několik vlastních PSD mockupů, které můžete používat a přizpůsobovat bez omezení!

Massage Therapy

Massage Therapy

Massage Therapy

 

Šablona Massage Therapy je navržena primárně pro společnosti poskytující masáže. Pomocí této šablony mohou propagovat vysoce kvalitní produkty a služby. Design šablony navozuje příjemný pocit klidu a zaujme návštěvníky stránek. Šablona nabízí skvělý způsob, jakým jsou masérské produkty, služby a balíčky přehledně prezentovány. Rozvržení šablony usnadňuje návštěvníkům rezervaci.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

2 komentářů

  • Dobrý den,
    Vaše články čtu pravidelně a rád. Ale vyskakovací okénka na Vašem webu považuji (a jistě nejsem sám) za elementární porušení pravidel uživatelské přívětivosti a velmi mne iritují. Podle mého soudu to nemáte zapotřebí, zvláště oslovujete-li cílovou skupinu, u které lze předpokládat, že si dovede vyžádat pravidelné novinky bez poněkud agresivního pobízení.
    Děkuji za pochopení dobře míněné kritiky, a pište dál.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!