Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v říjnu 2023

V tomto článku přinášíme nové šablony určené pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Šablony naleznete v Divi knihovně a rovněž všechny platné členy zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v říjnu 2023.

Sunglass Shop

Sunglass Shop
Sunglass Shop

Sunglass Shop Layout Pack pro Divi je elegantní šablona, která se perfektně hodí pro obchod s brýlemi. V šabloně najdete stylové a moderní monochromatické barevné schéma s mandarinkově oranžovou, která přitáhne pozornost. Zaoblené rohy u obrázků a výrazně velký text jsou jedněmi z prvků, které šablonu činí zajímavější na pohled. Rozvržení a promyšlený design přimějí návštěvníky stránek, aby se soustředili na ta správná místa. Vytvořte své nové webové stránky s pomocí tohoto moderního a sofistikovaného vzhledu a stylu.

Beach Rentals

Beach Rentals
Beach Rentals

Šablona Pronájem plážového vybavení (Beach Rentals Layout Pack for Divi) je skvělý způsob, jak v online světě představit půjčovnu plážového vybavení. Tato elegantní šablona kombinuje krásné obrázky s minimalistickým designem. Můžete tak stylově prezentovat sady plážového vybavení, reference, sdělení o službách a mnoho dalšího.

Dental Office

Dental Office
Dental Office

Pokud hledáte nový vzhled pro webové stránky zubařské ordinace, věnujte pozornost šabloně Zubařská ordinace (Dental Officela Layout Pack for Divi). Šablona zahalí webové stránky do designu tvořeného jasnými barvami i pastelovými tóny pro moderní a přehledný vzhled, který je žádoucí pro prezentaci stomatologické firmy. Šablona je navržena tak, aby zákazníci snadno dohledali potřebné informace o ordinaci, zarezervovali si termín a prohlédli si dostupné služby. Mimo jiné je v šabloně navržena i sekce s referencemi, která prezentuje zkušenosti zákazníků a zároveň podporuje značku.

Senior Care

Senior Care
Senior Care

Šablona Péče o seniory (Senior Care Layout Pack for Divi) působí klidně, seriózně a příjemně. Velkým nadpisy si potenciální klienti mohou snadno přečíst a seznámit se s nabídkou služeb. Tato šablona poskytuje vše, potřebné pro prezentaci nabídky služeb pro seniory.

Meetup Event

Meetup Event
Meetup Event

Pro další plánované setkání využijte šablonu Sraz (Meetup Event Layout Pack for Divi). Díky této šabloně můžete informovat případné další účastníky nebo například sponzory o všech detailech plánovaného setkání. Prezentujte událost stylově a přehledně se stránkami pečlivě navrženými pro tento typ webových stránek. Elegantní tmavá barva v kombinaci s výraznou žlutou a oranžovou snadno upoutají návštěvníky stránek.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru