Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v srpnu 2023

Nové šablony od Elegant Themes, určené pro Divi šablonu najdete zde, v tomto článku. Nachází se v Divi knihovně a jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy a také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v srpnu 2023.

Bake Shop

Bake shop
Bake shop

Šablona Pekárna (Bake Shop Layout Pack pro Divi) od Elegant Themes vyniká lákavým designem, a je skvělá pro nové webové stránky pekárny. Těšit se můžete na dokonalé rozvržení stránek, které pozvedne online prezentaci pekařských dobrot. Vzhled šablony sází na jasné barvy, výrazný text a nádherné obrázky.

Barber

Barber
Barber

Šablona Holič (Barber Layout Pack pro Divi) od společnosti Elegant Themes přichází s designem, který je tmavý a působí “klasicky”. Design doplňuje výrazný tučný text v kontrastu s jemnými obrázky na pozadí. Díky této působivé šabloně posunete stránky holičství na vyšší úroveň.

Ramen Shop

Ramen Shop
Ramen Shop

Ramen restaurace (Ramen Shop Layout Pack for Divi) je nová šablona od Elegant Themes, která nabízí poutavý design, vhodný pro restauraci. Zvláště pak pro restauraci, která se zaměřuje na přípravu jídla ramen. V šabloně jsou k dispozici vhodné a kvalitní fotografie a barevná paleta, se kterou můžete položky v menu vkusně prezentovat.

Home Rental

Home Rental
Home Rental

Pronájem domů (Home Rental Layout Pack for Divi) je nová šablona od Elegant Themes. Přináší dokonalé uspořádání stránek pro webové stránky s pronájem bytových prostor. Šablona Home Rental pro Divi vyniká elegantním designem, praktickou sekcí služeb, galerie obrázků a výzva k akci, která zaujme. Pro každý bytový pronájem poskytuje šablona Home Rental Layout Pack vše, co potřebujete ke stylové prezentaci.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte e-mail, ať o nic nepřijdete!

Zkontrolujte svoji doručenou poštu nebo spam koš, abyste mohli svůj e-mail potvrdit.

Vylaďte WordPress stránky s naším tahákem

V e-booku najdete informace a rady pro WordPress od A do Z. Zadejte e-mail a my vám WordPress tahák pošleme.

Zkontrolujte svoji doručenou poštu nebo spam koš, abyste mohli svůj e-mail potvrdit.

Přejít nahoru