Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v únoru 2020

Jsou tu další nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Šablony jsou pro platné členy dostupné zdarma v Divi knihovně.  Prohlédnout si tyto designy nyní můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v únoru 2020.

Barber Shop

Barber Shop
Barber Shop

S pomocí této šablony si zřídíte krásný web vhodný pro kadeřnictví během chvilky! Šablona Barber Shop obsahuje vlastní ikony a relevantní obrázky ve vysoké kvalitě. Působí trochu retro, ale zároveň zároveň čistě. Jistě si oblíbíte styl designu této šablony.

Event Planner

Event Planner
Event Planner

U šablony Event Planner najdete perfektní rovnováhu mezi všestranností a originalitou. Šablona má jedinečný vzhled díky krásné grafice na pozadí a elegantnímu designu tlačítek. Šablona obsahuje zvlášť vyhrazené stránky pro představení projektů, portfolií a služeb.

Dry Cleaning

Dry Cleaning
Dry Cleaning

Šablona Dry Cleaning je vhodná pro čistírny a nabízí krásné a vysoce kvalitní ikonky a obrázky. Ty můžete používat bez jakýchkoli omezení. Díky modře laděné paletě barev, designu a rozložení stránek si budete šablonu vybírat i pro své příští Divi projekty.

Mobile App

Mobile App
Mobile App

Mobile App je šablona, která nabízí řadu cenných grafik vhodných k propagaci mobilních aplikací (součástí jsou PSD mockupy dostupné ke stažení v plném rozlišení jako ZIP soubory). Šablona obsahuje stránku s ceníkem, stránku dokumentace a stránku certifikace.

Model CV

Šablona Model CV je vhodná pro prezentaci modelky či modela a jistě si ji oblíbíte, ať už se chystáte vytvářet osobní web pro sebe či klienta. Šablona je zaměřená především na elegantní prezentaci kariéry jednotlivců. Model CV má krásný styl designu, který odpovídá současným trendům.

 

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru