Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v únoru 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Jsou tu další nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Šablony jsou pro platné členy dostupné zdarma v Divi knihovně.  Prohlédnout si tyto designy nyní můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v únoru 2020.

Barber Shop

Barber Shop

Barber Shop

S pomocí této šablony si zřídíte krásný web vhodný pro kadeřnictví během chvilky! Šablona Barber Shop obsahuje vlastní ikony a relevantní obrázky ve vysoké kvalitě. Působí trochu retro, ale zároveň zároveň čistě. Jistě si oblíbíte styl designu této šablony.

Event Planner

Event Planner

Event Planner

U šablony Event Planner najdete perfektní rovnováhu mezi všestranností a originalitou. Šablona má jedinečný vzhled díky krásné grafice na pozadí a elegantnímu designu tlačítek. Šablona obsahuje zvlášť vyhrazené stránky pro představení projektů, portfolií a služeb.

Dry Cleaning

Dry Cleaning

Dry Cleaning

Šablona Dry Cleaning je vhodná pro čistírny a nabízí krásné a vysoce kvalitní ikonky a obrázky. Ty můžete používat bez jakýchkoli omezení. Díky modře laděné paletě barev, designu a rozložení stránek si budete šablonu vybírat i pro své příští Divi projekty.

Mobile App

Mobile App

Mobile App

Mobile App je šablona, která nabízí řadu cenných grafik vhodných k propagaci mobilních aplikací (součástí jsou PSD mockupy dostupné ke stažení v plném rozlišení jako ZIP soubory). Šablona obsahuje stránku s ceníkem, stránku dokumentace a stránku certifikace.

Model CV

Šablona Model CV je vhodná pro prezentaci modelky či modela a jistě si ji oblíbíte, ať už se chystáte vytvářet osobní web pro sebe či klienta. Šablona je zaměřená především na elegantní prezentaci kariéry jednotlivců. Model CV má krásný styl designu, který odpovídá současným trendům.

 

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.