Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v únoru 2021

Autor příspěvku Bára C.

Dnes si představíme nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Zdarma jsou dostupné opět pro platné členy, a to v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v únoru 2021.

Brokerage Firm

Brokerage Firm

Brokerage Firm

Pokud budete vytvářett webové stránky makléřské firmě, prohlédněte si šablonu Makléřská firma (Brokerage Firm). Mimo veškerá profesionálních rozvržení, která získáte jako součást šablony, čekejte také čistý designový styl s vlastními ikonami a ilustrace pro pozadí.

Virtual Fitness

Virtual Fitness

Virtual Fitness

Šablona Virtual Fitness obsahuje rozvržení stránky s odvážnými a zároveň výraznými barevnými schématy, díky nimž se obsah ještě víc zviditelní. Báječným doplňkem jsou rovněž vlastní barevné ikonky. Rovněž šablona obsahuje rozvržení vyhrazená pro představení tříd a unikátní stránku How It Works (Jak to funguje). K tomu všemu obsažené obrazové prostředky nabízí řadu skvělých PSD mockupů, díky nimž přizpůsobíte obrázky tak, aby dokonale odpovídaly danému webu.

Telehealth

Telehealth

Telehealth

Šablonu Telehealth (Telemedicína) pro Divi si zamilujete, jestliže plánujete vytvořit web pro podnikání v oblasti zdravotnictví. Tato čistá a moderní šablona obsahuje krásné designové prvky. Zjistíte, že pak využijete tuto šablonu, i když budete chtít vytvořit i jiné typy webových stránek.

Crowdfunding

Crowdfunding

Crowdfunding

Šablona Crowdfunding nabízí řadu klíčových rozvržení stránek, díky kterým web v mžiku zprovozníte. Tato rozložení obsahují stránku Jak to funguje (How It Works), stránku Kampaně, která představí všechny kampaně a stránku Kampaň s informacemi o určité kampani. Existuje dokonce několik citlivých vylepšení UX, která se používají jako přichytávací konverzní prvky (CTA). Bonusem, který je rovněž užitečný, jsou také vlastní obrázky a ikonky.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!