Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2019

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Elegant Themes opět zveřejnili nové vzhledy pro Divi šablonu. Šablony spolu s obrázky najdete pro platné členy dostupné v Divi knihovně, samozřejmě opět zdarma.  Tyto designy si můžete nyní prohlédnout i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v září 2019.

Ice Cream Shop

Ice Cream Shop

Ice Cream Shop

Moderní a stylová šablona Ice Cream Shop je určená pro prodejce zmrzliny. Vyniká díky úžasným fotografiím a krásně barevnému designu. Skrze celé webové stránky jsou nabízené produkty elegantně zdůrazněny. Šablona je vyvážená a výrazná díky zvolené paletě živých barev a jejich kombinací s bílým prostorem a vhodně zvoleným fontem písma.

Psychologist

Psychologist

Psychologist

Progresivním design šablony Psychologist je určena především pro psychology. Zaměřuje se na přehledné a zároveň příjemné zobrazení služeb, které psycholog nabízí. Díky přehlednosti nový návštěvníci webu snadno a rychle přijdou na to, co potřebují a mohou si zarezervovat termín návštěvy.

Library

Library

Library

Pokud chcete vytvořit profesionálně vyhlížející webové stránky pro knihovnu, šablona Library pro vás bude to pravé. Šablona vyniká krásnými sekcemi, které pro jejich univerzálnost můžete znovu využít i u dalších Divi projektů. Dalším bonusem šablony jsou obrázky ve vysokém rozlišení, které si můžete zdarma stáhnout a používat je bez omezení!

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.