Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2019

Elegant Themes opět zveřejnili nové vzhledy pro Divi šablonu. Šablony spolu s obrázky najdete pro platné členy dostupné v Divi knihovně, samozřejmě opět zdarma.  Tyto designy si můžete nyní prohlédnout i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v září 2019.

Ice Cream Shop

Ice Cream Shop
Ice Cream Shop

Moderní a stylová šablona Ice Cream Shop je určená pro prodejce zmrzliny. Vyniká díky úžasným fotografiím a krásně barevnému designu. Skrze celé webové stránky jsou nabízené produkty elegantně zdůrazněny. Šablona je vyvážená a výrazná díky zvolené paletě živých barev a jejich kombinací s bílým prostorem a vhodně zvoleným fontem písma.

Psychologist

Psychologist
Psychologist

Progresivním design šablony Psychologist je určena především pro psychology. Zaměřuje se na přehledné a zároveň příjemné zobrazení služeb, které psycholog nabízí. Díky přehlednosti nový návštěvníci webu snadno a rychle přijdou na to, co potřebují a mohou si zarezervovat termín návštěvy.

Library

Library
Library

Pokud chcete vytvořit profesionálně vyhlížející webové stránky pro knihovnu, šablona Library pro vás bude to pravé. Šablona vyniká krásnými sekcemi, které pro jejich univerzálnost můžete znovu využít i u dalších Divi projektů. Dalším bonusem šablony jsou obrázky ve vysokém rozlišení, které si můžete zdarma stáhnout a používat je bez omezení!

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru