High School

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2021

Dns Vám představíme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Dostupné jsou opět zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v září 2021.

Security Services

Security Services
Security Services

Pokud chcete připravit webové stránky pro bezpečnostní služby, vyzkoušejte šablonu Ostraha (Security Services Layout Pack for Divi). Je vysoce přizpůsobitelná a nabízí úžasný design stránek s nádhernými obrázky a ikonkami, které můžete použít bez omezení!

Home Staging

Home Staging
Home Staging

Home staging šablona obsahuje řadu vlastních ikonek, grafiky a obrázků, které každé stránce dodají jedinečný skvělý design. Tlačítka jsou velmi elegantní a jedinečná. Strategie designu s rozbitou mřížkou funguje velmi dobře a zvyšuje čitelnost a UX.

Car Wash

Golf Lessons
Golf Lessons

Vaší pozornosti nesmí uniknout tato šablona, jestiže hledáte šablonu pro nastavení webových stránek automyčky. Tato šablona nabízí úžasnou rovnováhu mezi relevantními obrázky a texty. Obrázky, které jsou součástí šablony, můžete použít zcela neomezeně.

High School

High School
High School

Šablona Střední škola (High School) obsahuje pěkná různě barevná pozadí, díky kterým vynikne obsah. Profesionální obrázky design oživí a můžete jej jednoduše využít pro web jakékoli střední školy.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru