Ostatní

Představení poradny na WPlama.cz

Autor příspěvku Martin H.

Po menších útrapách s nastavením pluginů a přepisování kódu jsme se rozhodli spustit poradnu pro WordPress ve stylu Stack Overflow. Zároveň je odteď možné se registrovatvyužívat Gravataru v komentářích a poradně, kde se mimo jiné registrace hodí i z důvodu ne/zadávání Captchy.

dw-question-answer-1

Pro zprovoznění poradny jsme se nakonec rozhodli pro využití pluginu s názvem DW Questions & Answers, který se jevil nejpoužitelnější. Další zvažovanou možností byl plugin AnsPress – ten vypadá velmi slibně, avšak zatím je v poměrně rané fázi vývoje, takže jeho konfigurace je náročnější a především chybí mnoho potřebných funkcí. I přesto, že jsme museli některé věci u DW Q & A upravit, šlo o nejlepší řešení.

Plugin a tedy i naše poradna funguje na jednoduchém principu kladení otázek a získávání odpovědí od zkušenějších čtenářů nebo správců webu. Plugin nabízí možnost komentovat otázky i odpovědi, zvolit nejlepší odpověď, systém uzavření otázky, „plusování a mínusování“ odpovědí a další.

Doufáme, že naší poradnu využijete a budeme se těšit na první otázky.

PS: Když objevíte nějaké bugy (jakože ano), napište nám prosím na redakce@wplama.cz nebo zprávou na Facebooku 🙂

O autorovi

Martin H.

Hobby programátor, IT nadšenec a nepoučitelný kritik.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.