První pohled na Divi 5

Nová verze Divi šablony je stále ve fázi vývoje, ale její tvůrci někdy poskytnou náhled na její vzhled. Nedávno zveřejnili video, které představuje nové uživatelské rozhraní pro design webových stránek.

Prohlédněte si nové video.

Nové rozhraní Divi 5

Divi 5 dostává nový vzhled. Funguje stejně jako předtím, takže se nemusíte bát, že by vás nové rozhraní mělo zaskočit. Vše vychází z již funkčních postupů a je velmi povědomé.

Rychlejší a efektivnější rozhraní

Divi 5 se soustředí na rychlost a efektivitu. První věc, které si na Divi 5 všimnete, je, že její rozhraní na rozdíl od předchozích verzí opravdu rychlé. Při přejíždění mezi bloky, klikání, úpravách a přesouvání položek nedochází k žádnému zpoždění a vše je krásně plynulé. Došlo také k odstranění všech animací.

Rozhraní, které nepřekáží

Došlo ke zmenšení plochy rozhraní a vše je tak kompaktnější, ale stále přehledné. Ke straně prohlížeče můžete ukotvit více panelů, aniž by překrývaly obsah.

Plně upravitelné rozhraní

Divi 5 umožňuje větší kontrolu nad rozvržením builderu. To můžete ukotvit, přesunout nebo kombinovat více panelů do jednoho okna se záložkami.

Rozhraní, kde se snadno pohybujete

Díky novému módu, kdy se automaticky při kliknutí na prvek změní panel (na rozdíl od současné verze, kde nejprve musíte panel zavřít), můžete mít jeden panel stále otevřený a jen přecházet mezi nastavením bloků. Nově je také dostupná drobečková navigace, díky které se budete snadno pohybovat ve struktuře stránky.

Plán do budoucna

Divi 5 je stále ve vývoji a ještě poměrně dlouho bude. Pokud vás zajímá vývoj šablony, můžete kouknout na přiloženou vývojovou mapu funkcí.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru