Twenty Twenty-Two

První pohled na Twenty Twenty-Two

WordPress 5.9 bude obsahovat novou výchozí šablonu Twenty Twenty-Two. S příchodem funkcí Full Site Editing a Global Styles se šablony mění strukturálně i funkčně a budou umožňovat mnohem více možností přizpůsobení, než uživatelé očekávali v minulosti. Aby bylo možné tyto nové funkce využít, byla Twenty Twenty-Two navržena jako nejflexibilnější výchozí šablona, která kdy byla pro WordPress vytvořena.

Pojďme se na ni podívat.

Nekonečně upravitelná

Twenty Twenty-Two bude využívat širokou nabídku šablon stránek, záhlaví, zápatí a dalších vzorů tak, aby si uživatelé mohli snadno vytvořit vlastní komplexní šablonu.

Twenty Twenty-Two náhled

Kromě toho bude Twenty Twenty-Two vydána s řadou alternativních barevných schémat, takže si lidé budou moci výrazně změnit vzhled svých stránek. Uživatelé budou také moci měnit písma, zpracování obrázků a další prvky na úrovni celého webu. Tyto nové ovládací prvky otevírají širokou škálu možností.

Twenty Twenty-Two je navržena s vědomím, že její výchozí vzhled není pro většinu lidí cílovým bodem. Každý si zaslouží skutečně jedinečné webové stránky postavené na pevném a dobře navrženém základu a Twenty Twenty-Two si klade za cíl pomoci mu toho dosáhnout.

Zabudovaná možnost kompletní editace

Aby bylo možné tyto nové funkce přizpůsobení využít, bude Twenty Twenty-Two vytvořena pro novou funkci plné editace webu. Cílem je používat co nejméně CSS tak, aby všechny styly šablony byly konfigurovány prostřednictvím souboru theme.json a upravovaly se prostřednictvím globálních stylů. Vývojový tým šablony bude úzce spolupracovat s přispěvateli do projektu Gutenberg. Společně vytvoří sadu nástrojů pro návrh v editoru bloků, které tento cíl umožní.

Twenty Twenty-Two je bloková šablona a k jejímu používání bude pravděpodobně potřebné mít WordPress 5.9.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

2 názory na “První pohled na Twenty Twenty-Two”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru