woocommerce školení

WordPress a WooCommerce pro začátečníky (Praha 4.5.2018)

Rád bych vás pozval na naše nové školení, které je určeno pro všechny, kteří si chtějí postavit svůj internetový obchod pomocí WordPress a pluginu WooCommerce nebo chtějí tento systém lépe poznat a naučit se ho správně ovládat. Na školení se také zaměříme i na WordPress, kde si ukážeme základní nastavení a tipy pro práci s WordPress, nastavení bezpečnosti, optimalizaci rychlosti a další.

Školení se bude konat 4.5.2018 v Impact Hub Praha (Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5) od 9.30 do 16.00 hod v zelené zasedací místnosti.

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno pro majitele internetových obchodů založených na WordPress a pluginu WooCommerce a všech, kteří si takto chtějí eshop vytvořit.

Jak to bude probíhat?

Školení jsme rozdělili na čtyři bloky:

1. Základní nastavení WordPress

Ukážeme si jak nainstalovat WordPress a jeho základní funkce a nastavení. Také si ukážeme, kde a jak najít šablonu, který podporuje WooCommerce.

2. Základní nastavení WooCommerce

Zde si projdeme si instalační proces WooCommerce a možnosti nastavení, které nabízí.

3. Pokročilé nastavení WordPress

V tomto bloku si ukážeme jak zabezpečit WordPress stránku, ukážeme si nástroje pro testování webu a jak nám pomůžou s optimalizací, projdeme si i další důležité pluginy, které je dobré znát.

4. Praktické tipy pro práci s WooCommerce

V posledním bloku se už zaměříme na praktické ukázky nastavení různých situací ve WooCommerce. Ukážeme si například slevy nebo nastavení dopravy a platebních metod.

Kdo bude školit?

Tomáš Cirkl: Ve světě WordPress se pohybuje více než 10 let. Webové stránky vytváří pro sebe i pro klienty. S WordPress pracuje denně a přednáší o něm opakovaně na komunitních akcích, jako například WordCamp Praha.

Vladislav Musílek: WordPress je jeho posedlostí již několik let a poslední čtyři roky, se plně věnuje WooCommerce a programování doplňků, pro tento e-shop plugin. Provozuje web Toret.cz, kde nabízí své produkty. O své znalosti se dělí na blogu Musilda.cz.

Co je cílem školení?

Cílem školení je předat si informace o tom, jak správně vytvořit a nastavit vlastní eshop pomocí WordPress a WooCommerce.

Co byste si ze školení měli odnést?

  1. Jak nainstalovat WordPress a WooCommerce.
  2. Jak udělat základní nastavení WordPress (například menu, widgety, trvalé odkazy, stránky) a jak vybrat šablonu vhodnou pro WooCommerce.
  3. Jak provést základní nastavení WooCommerce.
  4. Jak vytvořit jednoduchý produkt nebo produkt s variantami.
  5. Jak vytvořit kategorie a vlastnosti produktů.
  6. Jak zabezpečit stránky.
  7. Jak optimalizovat rychlost načítání stránek.
  8. Jak optimalizovat web pro vyhledávače.
  9. Jak napojit stránku na statistiku návštěvnosti Google Analytics a Search Consoli.
  10. Tipy na doplňkové pluginy pro WooCommerce.

Co řekli účastníci na našich předchozích školeních?

Chtěl bych moc poděkovat za super školení. Určitě mi to hodně pomohlo, ostatně jako celý Váš web, který je pro mě nesmírně cenným zdrojem informaci. Školení bylo pro mě velmi přínosné, dověděl jsem se hodně nových informací. Hodně mi pomohla také informace jak zrychlit web. Šablona Divi vypadá hodně dobře, a jelikož se chystám na převod mého webu na WordPress, tak tato šablona bude určitě horký favorit.
Standa Beran

Chci poděkovat za příjemné školení s rozsáhlým výkladem týkající se všeho potřebného, co potřebuji pro správný a bezpečný chod stránek vytvořených pomocí WordPressu a DIVI. Užitečných informací, které beru jako odrazový můstek pro další studium a tvorby stránek pro klienty, bylo opravdu hodně. Bylo to super a ještě jednou díky.
Břetislav Skýpala

Ze školení jsme odjela naprosto nadšená. Už za tři dny jsem začala vytvářet jednoduché weby. Líbilo se mi, že bylo hodně praktické. Doplnili jste ho pasážemi o marketingu, které sama školím navíc. 🙂 Takže jsem si ráda poslechla STDC model i od někoho dalšího.
Za mě super, nebyl to vyhozený čas a ani peníze, ale skvělá investice.
Ing. Kateřina Tichá

Za mě super, ujasnil jsem si nějaký věci co jsem potřeboval dostal hodně tipů, co kde jak změnit, případně dělat uplně jinak a mimo jiné samozřejmě poznal pár nových tváří.
Antonín Medek

Cena a přihlášení

Cena školení je 3 900 Kč + DPH, minimální účast 7 lidí, maximální kapacita je 12 míst.

Volných míst: 10 z 12

V ceně je zahrnuto jídlo (snídaně, oběd a drobné občerstvení) a pití (kafe, voda, čaj) po celou dobu školení.

Po ukončení školení se v případě zájmu přesuneme na afterparty, kde bude příležitost probrat další dotazy a navázat kontakty.

Chcete přijít? Vyplňte nezávazný formulář níže a my se vám ozveme a domluvíme se.

[contact-form-7 id=”10286″ title=”Poptávka školení WordPress + WooCommerce”]

Zdroj obrázku: Kinsta’s WooCommerce tutorial

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru