WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Zvu vás na své školení o WordPressu pro začátečníky a mírně pokročilé, které již po několikáté pořádám s WPLama.cz v moderních prostorách pražského Impact Hubu. Na téma WordPressu jsem přednášel již bezmála 30krát, a to nejen zde, ale i na WordCampu, celorepublikové konferenci o WordPressu. Tímto redakčním systémem se intenzivně zabývám spolu se svým týmem vývojářů přes 10 let. Před 8 lety jsem založil blog WPLAMA.cz, kde je zveřejněno více než 1 000 článků s WordPress tématikou, u kterých jsem z většiny autorem. V neposlední řadě se věnuji své firmě Toret plugins s.r.o., která vytváří WordPress pluginy pro e-shopové řešení WooCommerce.

Kdy: 6.10.2022 od 9:30 do 15:30 hod.

Kde: Impact Hub Praha (Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5)

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno pro WordPress začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí tvořit a spravovat vlastní WordPress stránky, případně se chtějí pustit do tvorby webových stránek pro klienty. Na školení se dozvíte, jak naplno používat WordPress a využít jeho funkce. Ukážeme dobré pluginy, které vám pomůžou a vytvoříte s nimi kvalitní web. Podíváme se také na bezpečnost, optimalizaci rychlosti a SEO.

Co je cílem školení?

Cílem školení bude si odnést informace o tom, jak správně vytvořit funkční a bezpečnou stránku pro váš projekt. Školení bude obecnějšího charakteru, takže se bude moci aplikovat na tvorbu produktové, osobní nebo třeba i firemní stránky.

Jak to bude probíhat?

Celé školení bude rozděleno na 2 bloky.

WordPress a jeho základní nastavení

  • Jak si vybrat správný hosting pro váš web.
  • Jaké jsou funkce a možnosti redakčního systému WordPress.
  • Jak správně nainstalovat a nastavit WordPress jádro.

WordPress pluginy

  • Co jsou pluginy a jaké konkrétně doporučuji instalovat (pro tvorbu sekcí webu, lepší bezpečnost a rychlost, optimalizaci webu pro vyhledávače).
  • Jaké jsou možnosti napojení WordPressu na externí služby (Google Analytics).
  • Jaké jsou moderní prvky webu, které nesmí chybět (cookies, HTTPS atd.)

Kdo bude školit?

Školit budu já, Tomáš Cirkl. Ve světě WordPress se pohybuji přes 10 let. S WordPress pracuji denně a přednášel jsem o něm opakovaně na WordCamp Praha/Brno a pravidelně o něm píši.

Co budete potřebovat?

  • ideálně svůj notebook nebo tablet/smartphone
  • cca 6 hodin vašeho času
  • chuť se učit nové věci.

Co řekli účastníci na našich předchozích školeních?

Školení bylo perfektní. Informace podané srozumitelně, stručně, žádná zbytečná omáčka, všechny otázky okamžitě zodpovězené. Vyhovovalo mi, že jsem stíhala doporučená nastavení i pluginy rovnou instalovat.
Dozvěděla jsem se, jak postupovat, na co si dát pozor a na co nezapomenout při tvorbě webu. Svoje stránky mám už několik let, s novými znalostmi jsem si o hodně jistější, jak s nimi pracovat.
Tahák ke školení vše podrobně shrnuje, takže se budu mít kam podívat i později. Super, moc doporučuji!
Hanka Nováková

Ze školení jsme odjela naprosto nadšená. Už za tři dny jsem začala vytvářet jednoduché weby. Líbilo se mi, že bylo hodně praktické. Doplnili jste ho pasážemi o marketingu, které sama školím navíc. 🙂 Takže jsem si ráda poslechla STDC model i od někoho dalšího.
Za mě super, nebyl to vyhozený čas a ani peníze, ale skvělá investice.
Ing. Kateřina Tichá

Za mě super, ujasnil jsem si nějaký věci co jsem potřeboval dostal hodně tipů, co kde jak změnit, případně dělat uplně jinak a mimo jiné samozřejmě poznal pár nových tváří.
Antonín Medek

Ráda bych Vám moc poděkovala za školení, které bylo pro mě velmi přínosné. Díky němu jsem ušetřila spoustu hodin tápání a učení se pokus omyl. Hned po návratu domů jsem se pustila do práce se šablonou a jsem nadšená.
Alexandra Bouchalová.

Chtěl bych moc poděkovat za super školení. Určitě mi to hodně pomohlo, ostatně jako celý Váš web, který je pro mě nesmírně cenným zdrojem informaci. Školení bylo pro mě velmi přínosné, dověděl jsem se hodně nových informací. Hodně mi pomohla také informace jak zrychlit web. Šablona Divi vypadá hodně dobře, a jelikož se chystám na převod mého webu na WordPress, tak tato šablona bude určitě horký favorit.
Standa Beran

Chci poděkovat za příjemné školení s rozsáhlým výkladem týkající se všeho potřebného, co potřebuji pro správný a bezpečný chod stránek vytvořených pomocí WordPressu a DIVI. Užitečných informací, které beru jako odrazový můstek pro další studium a tvorby stránek pro klienty, bylo opravdu hodně. Bylo to super a ještě jednou díky.
Břetislav Skýpala

Když Tomáš vypsal školení na WP a DIVI, neváhal jsem s přihlášením. Sešlo se nás celkem dost pokročilých uživatelů, takže začátek pěkně plynul. Měl jsem trochu obavu, že se budu nudit. Ale kdepak. Tomáš zná mraky vychytávek a doporučení, takže jsem si našel mraky nových poznatků. Tomášovo školení okořenil Petr Hrádek základy marketingu. A to bylo taky velmi dobré. Jsem rád, že jsem oba chlapíky mohl poznat. Odnesl jsem mraky zajímavostí a nových poznatků.
Tonda Pátek

Dobrý den, pane Cirkle,
rád bych poděkoval za Vaše školení pro začínající a mírně pokročilé uživatele WordPressu, kterého jsem se v Praze zúčastnil 3. 10. 2019. Školení bylo vedeno moc hezkým a srozumitelným způsobem, líbila se mi systematičnost průchodu prostředím WordPressu, možnost zastavit a zeptat se na podrobnosti jednotlivých sekcí. Rychlost výkladu byla též velmi příjemná. Největším přínosem pro mě osobně byl ucelený přehled a výběr nejčastěji používaných a hlavně odzkoušených pluginů, včetně ukázání jejich potřebných základních nastavení. Moc děkuji a těším se na další školení věnované šabloně Divi.
S přátelským pozdravem,
Vilém Tláskal

Cena a přihlášení

Cena školení je 2900 Kč + DPH, minimální účast 5 lidí, maximální počet míst 9.

V ceně jsou i bezplatné e-mailové konzultace po dobu 14 dní.

Volných míst: 2 z 9

Školení si v případě zájmu objednejte online nebo použijte formulář níže.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Prosím, napište fakturační údaje a případné další informace.

Chcete objednat více účastníku?

Zavolejte mi na 721 589 155 nebo napište na tomas@wplama.cz.

 

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru