Divi Tlačítka Summer Sale

Divi Summer Sale – 20% sleva na Divi šablonu a 40% leva na Divi Cloud

Elegant Themes právě zveřejnil akci SUMMER SALE 2022, kde po časově omezenou dobu dává slevu 20% na nákup členství (nové, prodloužení nebo navýšení), jehož součástí je přístup ke všem jejich  šablonám (včetně Divi a Extra) a pluginům (Monarch, Bloom). Zároveň jsou slevy i v Divi Marketplace, kde kromě slev na jednotlivé pluginy najdete i speciální balíčky a na Divi Cloud.

Divi Tlačítka Summer Sale

Sleva 20% na Divi šablonu

Sleva bude dostupná do 31. 8. 2022.

Ve slevě stojí roční členství 70 USD+DPH/rok, doživotní 199 USD+DPH. Při navýšení členství se platí jen rozdíl, tedy 130 USD+DPH.

Sleva 40% na Divi Cloud

Sleva bude dostupná do 31. 8. 2022.

Divi Cloud je jako Dropbox, iCloud nebo OneDrive, ale pro váš web vytvořený s Divi. Když si něco uložíte na Divi Cloud, můžete k tomu přistupovat z jakýchkoli svých Divi webů. To je úžasná funkce pro Divi freelancery a agentury, protože vám umožňuje vytvářet vlastní Divi online katalog, organizovat ho a sdílet. Už nemusíte ukládat exportované Divi stránky v počítači, sdílet je prostřednictvím e-mailu nebo chatu a importovat je na každý nový web, který vytváříte. Vše je tam, kde má být, a čeká na vás uvnitř nástroje Visual Builder.

5 důvodů proč rádi používáme a doporučujeme Divi a Elegant Themes

1. Visual Builder

Divi je skvělý nástroj pro tvorbu webových stránek. Práce s ním je intuitivní, rychlá a díky auditu od Sucuri je i bezpečný. Můžete pomocí něj stavět krásné a moderní webové stránky. Vše se zakládá na vizuálním rozhraní, kde ihned vidíte, jak stránka bude pro návštěvníka vypadat.

2. Velká komunita

Komunita kolem Divi a ostatních produktů od Elegant Themes je velká a stále vytváří doplňkové produkty, designy a další věci.

3. Neomezené využití a možnost využití pro vaše klienty

Členství v klubu Elegant Themes je určeno i pro tvůrce webových stránek. V rámci členství můžete produkty od Elegant Themes volně používat na tolika projektech, kolika chcete. A to včetně komerčních projektů pro vaše klienty. Je pak zcela na vás, zda je dáte zdarma nebo si za ně necháte zaplatit.

Divi šablona
Divi šablona

4. Skvělé doplňkové pluginy pro promo webu

Mezi Elegant Themes produkty patří i Monarch, plugin na sdílení webové stránky na sociální sítě a Bloom, plugin s pokročilými možnostmi zobrazení formuláře pro přihlášení do newsletteru.

5. Designy zdarma

V rámci členství Elegant Themes dostanete možnost v Divi využít předpřipravené designy (včetně všech obrázků a ilustrací) zdarma a k osobnímu i komerčnímu užití. Prohlédnout si katalog designů zdarma pro Divi.

Designy zdarma pro Divi
Designy zdarma pro Divi

Sleva 20% na členství u Elegant Themes končí na konci srpna.

Pokud byste se chtěli o Divi a Elegant Themes dozvědět více, koukněte se na tyto články:

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru