Divi šablona a Elegant Themes WordPress obecně

WordPressový specialista Elegant Themes

elegant themes
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Developer WordPress šablon a pluginů Elegant Themes patří k uživatelsky nejoblíbenějším vývojářům v oblasti šablon a pluginů. V jejich nabídce lze nalézt více než 87 šablon a 6 pluginů. Elegant Themes působí na trhu již přes 8 let a za tu dobu získal téměř 300 000 spokojených zákazníku a ve svém týmu má 33 zaměstnanců.

Šablony

Šablony lze vybírat podle jejich určení. Portfolio developera obsahuje šablony pro business, internetové magazíny, portfolia, ale také osobní blogy nebo e-shopy. Většina šablon je responzivních, takže zobrazení na mobilních zařízeních bude bezproblémové. Šablony od Elegant Themes mají předpřipravené typy stránek, snadné nastavení a mnoho dalších funkcí.

Ke všem šablonám jsou k dispozici shortcody, se kterými můžete do obsahu stránky snadno přidávat barevné elementy jako jsou tlačítka, boxy, tabulky a další.

šablona Divi

šablona Divi

Prohlédnout si šablony od Elegant Themes

Pluginy

Elegant Themes se nově pustil do vývoje pluginů pro WordPres. Zatím jich má v portfoliu šest.

Jedná se o:

Bloom vzhled formuláře

Bloom vzhled formulářů

Prohlédnout si pluginy od Elegant Themes

Členství a nákup

U Elegant Themes se nedá koupit jednotlivý produkt. Aby bylo možné šablony a pluginy získat, je nutné se registrovat a zaplatit roční členský příspěvek. Vybrat lze ze tří kategorií členství, od základního až po celoživotní.

Můžete si vybrat z následující typů členství:

 • Roční – 89 USD za rok, roční přístup k šablonám a pluginům a jejich aktualizacím + podpora.
 • Lifetime (celoživotní) – 249 USD, neomezený přístup k šablonám a jejich aktualizacím + podpora.

Ceny jsou bez DPH a šablony i pluginy můžete použít na neomezeném množství webů.

Registrace u Elegant Themes

Produkty od Elegant Themes používáme i my na webu, jedná se o pluginy Bloom a Monarch.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

9 komentářů

 • Díky za shrnutí. Produkty od Elegant Themes rád používám, a poslední aktualizace Divi mě nadchla. Napadlo mě, že u toho posledního členského programu není $249 poplatkem ročním, ale fixním – vydrží na celý život. 🙂

 • Prosím dotaz – když zaplatím na rok, vystavím web a příští rok nezaplatím. Poruším licenci a web budu muset vymazat či jak?

  • Šablonu nebo pluginy můžete používat dál bez omezení. Jen se nedostanete k aktualizacím.

 • Tak to je bezkonkurenční!!! A poslední dotaz – šablona jednou a napořád. Píšete, jakmile změníte šablonu, objeví se shotcode. Zde je míněno, jakmile místo Divi aktivuji jinou, třeba defaultní, tak se obsah rozhodí? Nebo je to míněno, když změním obsah kodování v Divi?

 • Dobrý den, mám dotaz ohledně licence, pokud se bavíme o Developer nebo Lifetime, když dělám web pro svého klienta, je to v pořádku, když mám licenci koupenou já? Narážím tím na komerční užití. U spousty jiných šablon jsem se setkala s tím, že je licence pro jednoho uživatele a nesmí se předávat dál. Můžete prosím poradit, jak je to po právní stránce, aby to bylo ok? Díky

  • Zdravím,

   ano, vaší licenci můžete poskytnout klientovi jako součást vyššího díla. Například pokud klientovi děláte celé webové stránky, tak klidně můžete použít produkty Elegant Themes s vaší licencí. Snad jsem to popsal dobře. Klidně dovysvětlím 🙂

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!