elegant themes

WordPressový specialista Elegant Themes

Developer WordPress šablon a pluginů Elegant Themes patří k uživatelsky nejoblíbenějším vývojářům v oblasti šablon a pluginů. V jejich nabídce lze nalézt více než 87 šablon a 6 pluginů. Elegant Themes působí na trhu již přes 8 let a za tu dobu získal téměř 300 000 spokojených zákazníku a ve svém týmu má 33 zaměstnanců.

Šablony

Šablony lze vybírat podle jejich určení. Portfolio developera obsahuje šablony pro business, internetové magazíny, portfolia, ale také osobní blogy nebo e-shopy. Většina šablon je responzivních, takže zobrazení na mobilních zařízeních bude bezproblémové. Šablony od Elegant Themes mají předpřipravené typy stránek, snadné nastavení a mnoho dalších funkcí.

Ke všem šablonám jsou k dispozici shortcody, se kterými můžete do obsahu stránky snadno přidávat barevné elementy jako jsou tlačítka, boxy, tabulky a další.

šablona Divi
šablona Divi

Prohlédnout si šablony od Elegant Themes

Pluginy

Elegant Themes se nově pustil do vývoje pluginů pro WordPres. Zatím jich má v portfoliu šest.

Jedná se o:

Bloom vzhled formuláře
Bloom vzhled formulářů

Prohlédnout si pluginy od Elegant Themes

Členství a nákup

U Elegant Themes se nedá koupit jednotlivý produkt. Aby bylo možné šablony a pluginy získat, je nutné se registrovat a zaplatit roční členský příspěvek. Vybrat lze ze tří kategorií členství, od základního až po celoživotní.

Můžete si vybrat z následující typů členství:

 • Roční – 89 USD za rok, roční přístup k šablonám a pluginům a jejich aktualizacím + podpora.
 • Lifetime (celoživotní) – 249 USD, neomezený přístup k šablonám a jejich aktualizacím + podpora.

Ceny jsou bez DPH a šablony i pluginy můžete použít na neomezeném množství webů.

Registrace u Elegant Themes

Produkty od Elegant Themes používáme i my na webu, jedná se o pluginy Bloom a Monarch.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

9 názorů na “WordPressový specialista Elegant Themes”

 1. Díky za shrnutí. Produkty od Elegant Themes rád používám, a poslední aktualizace Divi mě nadchla. Napadlo mě, že u toho posledního členského programu není $249 poplatkem ročním, ale fixním – vydrží na celý život. 🙂

 2. Milan Kamír

  Prosím dotaz – když zaplatím na rok, vystavím web a příští rok nezaplatím. Poruším licenci a web budu muset vymazat či jak?

  1. Tomáš Cirkl

   Šablonu nebo pluginy můžete používat dál bez omezení. Jen se nedostanete k aktualizacím.

 3. Tak to je bezkonkurenční!!! A poslední dotaz – šablona jednou a napořád. Píšete, jakmile změníte šablonu, objeví se shotcode. Zde je míněno, jakmile místo Divi aktivuji jinou, třeba defaultní, tak se obsah rozhodí? Nebo je to míněno, když změním obsah kodování v Divi?

  1. Tomáš Cirkl

   Přesně tak. Ale takto je to s jakýmkoliv Page Builderem. Pokud změníte šablonu, pak budete muset nainstalovat plugin Divi builder. Pokud si upravujete Divi třeba přes child theme, tak to samozřejmě funguje jak má.

 4. Dobrý den, mám dotaz ohledně licence, pokud se bavíme o Developer nebo Lifetime, když dělám web pro svého klienta, je to v pořádku, když mám licenci koupenou já? Narážím tím na komerční užití. U spousty jiných šablon jsem se setkala s tím, že je licence pro jednoho uživatele a nesmí se předávat dál. Můžete prosím poradit, jak je to po právní stránce, aby to bylo ok? Díky

  1. Tomáš Cirkl

   Zdravím,

   ano, vaší licenci můžete poskytnout klientovi jako součást vyššího díla. Například pokud klientovi děláte celé webové stránky, tak klidně můžete použít produkty Elegant Themes s vaší licencí. Snad jsem to popsal dobře. Klidně dovysvětlím 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru