Toret WooCommerce GLS

Automatizujte si objednávkový proces dopravce GLS

Minulý týden vyšla velká aktualizace integračního pluginu GLS od Toret. Mezi nejdůležitější nové funkce určitě patří automatizované odesílání objednávky přímo do systému GLS a automatické načítání poboček pro GLS ParcelShop.

Pojďme se však podívat na všechny nově přidané funkce.

GLS Kurýr

GLS Parcelshop i GLS Kurýr

Plugin podporuje službu GLS Kurýr i GLS ParcelShop. Zákazník si tak může v pokladně vybrat požadovanou službu a v případě ParcelShopu i pobočku, kam mu bude balík doručen. Pobočky si plugin umí načíst přímo z API GLS.

Automatické odeslání objednávky

Automatické odeslání objednávky

Plugin lze nastavit tak, aby automaticky posíl objednávku do systému GLS. Spouštěč odeslání objednávky může být změna stavu objednávky nebo automaticky na děkovné stránce.

Sledování balíků

Sledování balíků

V přehledu objednávek můžete pomocí odkazu přejít na stránku GLS Sledování balíků s automaticky předvyplněným číslem a ihned víte, co se s balíkem děje.

38 států

38 států

Plugin lze použít až pro 38 sátů, kde GLS působí. Jmenovitě se jedná o Andorra, Bahrajn, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarskoa Turecko.

Nastavení ceny podle váhy

Nastavení ceny podle váhy

Pro každého dopravce v jakémkoliv státě je možné nastavit jednotnou cenu za dopravu nebo si vytvořit vlastní pravidla podle váhy objednávky.

Nastavení dopravy zdarma i dobírky s příplatkem

Nastavení dopravy zdarma i dobírky s příplatkem

Plugin obsahuje vlastní platební metodu Dobírka. Ke každému dopravci v každém států je pak možné možné přidat i příplatek za dobírku. Zároveň je možné nastavit vlastní hranici, od kdy bude doprava zdarma.

Zakázání dopravce pro produkt

Zakázání dopravce pro produkt

Pro každý produkt ve WooCommerce si můžete jednoduše deaktivovat GLS dopravce. Stačí jej jen zaškrtnout v boxu Data o produktu a kartě Doprava GLS.

Kurzy pro dobírku

Kurzy pro dobírku

V případě, že je objednávka do jiné země, než je výchozí adresa e-shopu, můžete si pro dobírku nastavit kurz pro přepočet do místní měny. Do systému GLS se automaticky pošle cena dobírky přepočtená do cílové měny.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru