Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v srpnu 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

V tomto článku najdete nové vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou zdarma dostupné v Divi knihovně (pro platné členy). Prohlédnout si je můžete ale i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v srpnu 2020.

Herbal Remedy

Herbal Remedy

Herbal Remedy

Šablona Bylinné léky (Herbel Remedy) obsahuje klíčové vlastnosti zahrnující krásné fotografie plus několik typů stránek, které se věnují produktům a receptům.

Sushi Restaurant

Sushi Restaurant

Sushi restaurant

Jestliže se chystáte nastavit s Divi webové stránky pro sushi restauraci, tuto šablonu si bezesporu zamilujete. Sushi restaurace obsahuje vhodné, hezké a vysoce kvalitní obrázky, které pomohou prezentovat řemeslný um restaurace a její pozornost k detailům. Šablona obsahuje i vlastní ikonky, které doplňují celkový styl designu. Přestože je tato šablona určena přímo pro sushi restaurace, její stránky můžete použít jako základ pro webové stránky jakékoli restaurace.

Perfumery

Perfumery

Perfumery

Svěžest a vyrovnanost designu šablony Parfumerie je pozoruhodná. Efektivně využívá bílý prostor tak, že umožní vyniknout obsahu. Zvolená typografie a fotografie jsou perfektní pro parfumerický průmysl. Šablona obsahuje nezbytnou specializovanou stránku pro obchod s parfémy a dalšími výrobky. K dispozici jsou také vlastní ikonky, jejichž využití je jen na Vás.

Cooking School

Cooking School

Cooking School

Chystáte se nastavit webové stránky pro svou školu vaření nebo máte klienta, který takový web shání? Pak vyzkoušejte šablonu pro Divi s názvem Škola vaření (Cooking School). Škola vaření je moderní šablona, zcela responzivní a obsahuje obrázky. Obsahuje různá rozvržení, díky kterým ušetříte spoustu času při sestavování webových stránek.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!