veterinarian

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu, červnu a červenci 2019

Elegant Themes pravidelně každý měsíc vydává nové designy pro Divi šablonu. Všechny tyto a předchozí designy jsou zdarma dostupné, včetně obrázků, přes Divi Knihovnu (jen je potřeba mít aktivní členství). Seznam všech designů si můžete prohlédnout v našem katalogu.

V tomto článku si představíme designy přidané během května, června a července 2019.

Food Bank

Food Bank
Food Bank

Poutavá šablona s originálním designem, zaměřená pro potravinové banky, je strategicky řešená tak, aby srozumitelně informovala návštěvníky o nadaci a podala jim všechny potřebné informace (například, jak se sami mohou zapojit).

Calligrapher

 

Calligrapher
Calligrapher

Elegantní minimalistický design, efekty, fotografie, krásné a zajímavé fonty, to je to, co dělá z této šablony skvělou volbu pro kaligrafy.

veterinarian

veterinarian
veterinarian

Design této šablony je tvořený kombinací hravosti a profesionalismu. Obsahuje stránky potřebné například k propagaci veterinářských služeb či přilákání nových zákazníků.

Ebook

Ebook
Ebook

Díky skvělé šabloně Ebook můžete prezentovat své elektronické knihy profesionálním a elegantním způsobem.

Actor CV

Actor CV
Actor CV

Tento úžasně vypadající životopis může mít jakýkoli začínající herec či herečka doslova během chvilky. Můžete tak snadno a přehledně prezentovat své předešlé pracovní zkušenosti. Využít můžete i speciální galerijní stránky pro své fotografie.

Green Energy

Green Energy
Green Energy

Krásná šablona se skvělou strukturou stránek je vhodná pro informování o různých možnostech “zelené” čili přírodní a ekologicky získané energie.

Sightseeing

Sightseeing
Sightseeing

Tato šablona má krásný design a strukturu stránek. Je určena pro lidi a firmy zabývající se vyhlídkovými cestami, jízdami či plavbami.

Art Gallery

Art Gallery
Art Gallery

Art Gallery šablona nabízí čistý, minimalistický design, který se výborně hodí na propagaci uměleckých galerií a výstav. Součástí jsou stránky událostí a stránky věnované zvlášť jednotlivým událostem. Obsah prezentuje moderním a praktickým způsobem.

Chiropractor

Chiropractor
Chiropractor

Tato šablona má vše, co pro profesionálně vypadající webové stránky chiropraktika můžete potřebovat.

Candy Shop

Candy Shop
Candy Shop

Zábavná a vzrušující šablona Candy Shop má perfektní rozvržení, vhodné pro online obchod s cukrovinkami všeho druhu. Díky designu, barevnému pozadí s bonbóny a výraznému zaoblení písma bude web lákavý pro každého návštěvníka, který má rád sladké.

Eye Doctor

Eye Doctor
Eye Doctor

Stránky této šablony představují moderní a čistý design, který usnadňuje prezentaci produktů a služeb očního doktora či doktorky.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru