Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu, červnu a červenci 2019

veterinarian
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Elegant Themes pravidelně každý měsíc vydává nové designy pro Divi šablonu. Všechny tyto a předchozí designy jsou zdarma dostupné, včetně obrázků, přes Divi Knihovnu (jen je potřeba mít aktivní členství). Seznam všech designů si můžete prohlédnout v našem katalogu.

V tomto článku si představíme designy přidané během května, června a července 2019.

Food Bank

Food Bank

Food Bank

Poutavá šablona s originálním designem, zaměřená pro potravinové banky, je strategicky řešená tak, aby srozumitelně informovala návštěvníky o nadaci a podala jim všechny potřebné informace (například, jak se sami mohou zapojit).

Calligrapher

 

Calligrapher

Calligrapher

Elegantní minimalistický design, efekty, fotografie, krásné a zajímavé fonty, to je to, co dělá z této šablony skvělou volbu pro kaligrafy.

veterinarian

veterinarian

veterinarian

Design této šablony je tvořený kombinací hravosti a profesionalismu. Obsahuje stránky potřebné například k propagaci veterinářských služeb či přilákání nových zákazníků.

Ebook

Ebook

Ebook

Díky skvělé šabloně Ebook můžete prezentovat své elektronické knihy profesionálním a elegantním způsobem.

Actor CV

Actor CV

Actor CV

Tento úžasně vypadající životopis může mít jakýkoli začínající herec či herečka doslova během chvilky. Můžete tak snadno a přehledně prezentovat své předešlé pracovní zkušenosti. Využít můžete i speciální galerijní stránky pro své fotografie.

Green Energy

Green Energy

Green Energy

Krásná šablona se skvělou strukturou stránek je vhodná pro informování o různých možnostech „zelené“ čili přírodní a ekologicky získané energie.

Sightseeing

Sightseeing

Sightseeing

Tato šablona má krásný design a strukturu stránek. Je určena pro lidi a firmy zabývající se vyhlídkovými cestami, jízdami či plavbami.

Art Gallery

Art Gallery

Art Gallery

Art Gallery šablona nabízí čistý, minimalistický design, který se výborně hodí na propagaci uměleckých galerií a výstav. Součástí jsou stránky událostí a stránky věnované zvlášť jednotlivým událostem. Obsah prezentuje moderním a praktickým způsobem.

Chiropractor

Chiropractor

Chiropractor

Tato šablona má vše, co pro profesionálně vypadající webové stránky chiropraktika můžete potřebovat.

Candy Shop

Candy Shop

Candy Shop

Zábavná a vzrušující šablona Candy Shop má perfektní rozvržení, vhodné pro online obchod s cukrovinkami všeho druhu. Díky designu, barevnému pozadí s bonbóny a výraznému zaoblení písma bude web lákavý pro každého návštěvníka, který má rád sladké.

Eye Doctor

Eye Doctor

Eye Doctor

Stránky této šablony představují moderní a čistý design, který usnadňuje prezentaci produktů a služeb očního doktora či doktorky.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.