Divi šablona a Elegant Themes

20% sleva na členství Elegant Themes (šablona Divi, Extra a další)

Elegant Themes Summer Sale
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Dnes odstartovaly letní slevy na stránkách Elegant Themes. Celkem nabízí 20% slevu na nákup jejich členství, kterým získáte přístup ke všem jejich produktům (včetně šablon Divi, Extra a pluginu Monarch nebo Bloom).

Vybrat si můžete ze dvou variant členství:

Ceny jsou bez DPH.

5 důvodů proč rádi používáme a doporučujeme Divi a Elegant Themes

1. Visual Builder

Divi je skvělý nástroj pro tvorbu webových stránek. Práce s ním je intuitivní, rychlá a díky auditu od Sucuri je i bezpečný. Můžete pomocí něj stavět krásné a moderní webové stránky. Vše se zakládá na vizuálním rozhraní, kde ihned vidíte, jak stránka bude pro návštěvníka vypadat.

2. Velká komunita

Komunita kolem Divi a ostatních produktů od Elegant Themes je velká a stále vytváří doplňkové produkty, designy a další věci.

3. Neomezené využití a možnost využití pro vaše klienty

Členství v klubu Elegant Themes je určeno i pro tvůrce webových stránek. V rámci členství můžete produkty od Elegant Themes volně používat na tolika projektech, kolika chcete. A to včetně komerčních projektů pro vaše klienty. Je pak zcela na vás, zda je dáte zdarma nebo si za ně necháte zaplatit.

Divi šablona

Divi šablona

4. Skvělé doplňkové pluginy pro promo webu

Mezi Elegant Themes produkty patří i Monarch, plugin na sdílení webové stránky na sociální sítě a Bloom, plugin s pokročilými možnostmi zobrazení formuláře pro přihlášení do newsletteru.

5. Designy zdarma

V rámci členství Elegant Themes dostanete možnost v Divi využít předpřipravené designy (včetně všech obrázků a ilustrací) zdarma a k osobnímu i komerčnímu užití. Prohlédnout si katalog designů zdarma pro Divi.

Designy zdarma pro Divi

Designy zdarma pro Divi

Sleva 20% na členství u Elegant Themes končí za necelých 15 dní.

Pokud byste se chtěli o Divi a Elegant Themes dozvědět více, koukněte se na tyto články:

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!