Divi šablona a Elegant Themes

20% sleva na Divi a Elegant Themes

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Dnes odstartovaly letní slevy na stránkách Elegant Themes. Celkem nabízí 20% slevu na nákup jejich členství, kterým získáte přístup ke všem jejich produktům (včetně šablon Divi, Extra a pluginu Monarch).

Vybrat si můžete ze dvou variant členství:

Ceny jsou bez DPH.

4 důvody proč rádi používáme a doporučujeme Divi a Elegant Themes

1. Visual Builder

Divi je skvělý nástroj pro tvorbu webových stránek. Práce s ním je intuitivní, rychlá a díky auditu od Sucuri je i bezpečný. Můžete pomocí něj stavět krásné a moderní webové stránky. Vše se zakládá na vizuálním rozhraní, kde ihned vidíte, jak stránka bude pro návštěvníka vypadat.

2. Velká komunita

Komunita kolem Divi a ostatních produktů od Elegant Themes je velká a stále vytváří doplňkové produkty, designy a další věci.

3. Neomezené využití a možnost využití pro vaše klienty

Členství v klubu Elegant Themes je určeno i pro tvůrce webových stránek. V rámci členství můžete produkty od Elegant Themes volně používat na tolika projektech, kolika chcete. A to včetně komerčních projektů pro vaše klienty.

Divi šablona

Divi šablona

4. Skvělé doplňkové pluginy pro promo webu

Mezi Elegant Themes produkty patří i Monarch, plugin na sdílení webové stránky na sociální sítě a Bloom, plugin s pokročilými možnostmi zobrazení formuláře pro přihlášení do newsletteru.

Sleva 20% na členství u Elegant Themes končí za necelých 8 dní.

Pokud byste se chtěli o Divi a Elegant Themes dozvědět více, koukněte se na tyto články:

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 3 roky. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.