Divi šablona a Elegant Themes

Divi 3.8: Rychlý přístup k úpravě stylů vybraného elementu

Rychlý přístup k úpravě elementu
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Další z řady vylepšení Divi šablony týkající se vylepšení rychlosti tvorby stránky. Aktualizace Divi 3.8 přináší úpravu Visual Builderu, kde se nyní můžete přes rychlý přístup dostat k úpravě vybraného elementu. Skončí tedy zdlouhavé hledání v nastavení stylů prvku v záložce Design.

Rychlejší úprava designu

Při otevření nastavení modulu a opětovnému najetí myši na modul se nově začnou zobrazovat i ikony pro rychlý přístup k úpravě vybraného elementu.

Rychlý přístup k úpravy stylů

Rychlý přístup k úpravy stylů

Stačí pak jen kliknout na prvek, který chcete upravit a okno nastavení se automaticky otevře na těch správných možnostech. Nebudete už muset zdlouhavě nic hledat.

Lepší cesta k pochopení možností designu

Lepší cesta k pochopení možností designu

Lepší cesta k pochopení možností designu

Nová funkce umožňuje i jednoduchou orientaci v nastavení Designu. Při najetí myši na vybranou skupinu možností v otevřeném nastavení na záložce Design, se na modulu zobrazí výrazné označení, jakého elementu modulu se dané nastavení týká.

Sleva 10%

K příležitosti vydání nové aktualizace Divi šablony nabízí Elegant Themes 10% slevu na členství.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

2 komentářů

  • Dobrý den, mám dotaz mimo téma. Mám několik stránek postavených na Divi a dnes po automatické přeinstalaci wordpressu na verzi 4.9.7 mi ani na jedněch stránkách nejde vstoupit do úpravy šablony (customize theme). Hlásí mi to “Tato stránka nefunguje” Web ……………… momentálně tento požadavek nemůže zpracovat. HTTP ERROR 500. Dělá Vám to také?
    Děkuji za odpověď.

    • Zdravím,
      nejspíše je potřeba na hostingu navýšit parametr php memory limit.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!