Divi šablona a Elegant Themes

Divi 4.13: Nová sada ikon

Divi ikony
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Aktualizace Divi  šablony 4.13 přináší stovky nových ikon, ze kterých si můžete vybrat. Dále vylepšuje nástroj pro výběr ikon tak, abyste mohli snadněji najít ikony, které hledáte. Elegant Themes přidali také nový modul pro zobrazení ikon a do několika stávajících modulů přidali nové možnosti nastavení.

Vybírejte ze stovek nových ikon

Při výběru ikony v Divi si můžete všimnout, že do seznamu přibyly stovky nových ikon. Je to proto, že kromě nativních Divi ikon Elegant Themes integrovali i sadu ikon FontAwesome.

Mezi Divi a  FontAwesome ikonami můžete jednoduše filtrovat. Soubor ikon FontAwesome se načte pouze v případě, že používáte ikonu z FontAwesome, takže tato aktualizace nijak neovlivní výkon vašeho webu. Díky dynamickému systému CSS Divi načte pouze CSS potřebné pro zobrazení webu na základě modulů a funkcí modulů, které používáte.

Nový a vylepšený výběr ikony

Aktualizace také přináší vylepšené rozhraní pro výběr ikon.

  • Hledání ikony – výběr ikony je nyní doplněn o vyhledávací pole. Všechny ikony Divi a FontAwesome jsou oštítkovány a v seznamu můžete vyhledávat, abyste rychle našli hledané typy ikon.
  • Filtry ikon – výběr ikon lze filtrovat také podle různých stylů a vlastností. Můžete kombinovat vyhledávání a filtrování.
  • Rozšířený výběr ikony – kliknutím na ikonu rozbalit vedle výběru ikon se výběr ikon zobrazí na celé obrazovce. Můžete tak při procházení seznamu zobrazit více ikon najednou. Ikony se v rozšířeném modálním okně zobrazují také ve větší velikosti.

Nový modul Ikona

Do sady modulů Divi byl přidán nový modul Icon (Ikona). Nyní můžete snadno přidávat ikony na své stránky, aniž byste je museli párovat s textem pomocí modulu Blurb (Upoutávka).

Nový modul Ikona obsahuje všechny standardní nastaveními designu, která uživatelé Divi znají, což znamená, že je plně přizpůsobitelný. Aktualizací proběhly také všechny moduly Divi, které používají ikony a byly do nich přidány nové možnosti, které umožňují změnit ikonu a přizpůsobit její vzhled.

36 ikon pro sociální sítě

Tato aktualizace ikon obsahuje kompletní sadu ikon sociálních sítí, což znamená, že došlo i k aktualizaci modulu Sledování sociálních sítí, kde přibylo  36 nových sociálních ikon. Bez ohledu na to, kde působíte online, můžete rychle vytvořit tlačítka sociálních sítí.

Aktuální sleva

V současné době je sleva 10% na členství Elegant Themes (přístup ke všem jejich produktům, včetně Divi).

Přejít na slevovou nabídku

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!