Části stránky jsou nezabezpečené

WordPress PoradnaKategorie dotazu: OstatníČásti stránky jsou nezabezpečené
Martin zeptal se před 4 roky

Dobrý den,

získal jsem SSL, ovšem u vyhledávácího řádku se mi neobjevuje zelený zámek, ale žlutý trojúhlelník. Varuje, že „části této stránky jsou nezabezpečené (například obrázky) a že připojení není bezpečné“.

Moc děkuji

5 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Zdravím,
upravil jste si odkazy, aby směřovali na HTTPS? Umí to třeba plugin Really Simple SLL. Pokud i nadále se neobjevuje zámek, zkuste nástroj https://www.whynopadlock.com/ , který dokáže ukázat, kde je chyba.

Nora odpověděl před 4 roky

Měla jsem stejný problém, provozovatel hostingu (Blueboard) mi to vyřešil když jsem je pustila k nastavení really simple ssl.

Martin odpověděl před 4 roky

Dobrý den, Tomáši, moc děkuju za Vaši pomoc.

Odkazy jsem podle Vašeho návodu opravil už předtím, ale stejně to nešlo. Zkusil jsem tedy https://www.whynopadlock.com/. Tam jsem zjistil, že je problém s jedním obrázkem. Uložil jsem ho na počítači do jiné složky a znovu nahrál. A už mám zabezpečené připojení!

Děkuju moc!

Duri odpověděl před 1 rokem

Dobry den,

som zmeteny. Prehliadace Chrome a Edge mi ukazuju ze je stranka plne bezpecna z hladiska SSL. Firefox hlasi problem, nieco ako spominany zlty trujuhonik, resp. hlasi zmiesany obsah ci nezabezpecenu cast obsahu, napr. obrazky. Nastroj https://www.whynopadlock.com/ pritom hlasi, ze web je OK a nie je na nom zmiesany obsah. Problem riesi Really Simple SLL, ale som nerad za kazdy plugin navyse.

Co prosim vas odporucate? Neriesit to alebo mat radsej aktivny spominany plugin a potencialne riskovat spomalenie webu a horsie SEO?

Vopred dakujem za odpoved.

Vaše odpověď

8 + 20 =