pomale-nacitani-stranek

WordPress PoradnaKategorie dotazu: Ostatnípomale-nacitani-stranek
Michal zeptal se před 4 roky

Ahoj, vytvořil jsem stránky http://www.mamysrozumem.cz a mám problém s rychlostí načítání. Úvodní stránka a stránky s kategoriemi a štítky (např. O životě, O mně) se načítají celkem rychle, ale u stránek Kontakt, Ochrana osobních údajů nebo Tipy na výlety trvá načítání nepřiměřeně dlouho (i přes 10 sekund). Načítání jednotlivých příspěvků také trvá několik sekund. Používám WP Super Cache a WP Performance Score Booster. Autoptimize mi trochu rozhazoval web. Nevíte, čím by to mohlo být? Přemýšlím, jestli by to nešlo vyřešit pluginem WP Rocket s možností automatického přednačítání cache. Předem díky za rady.

2 Odpovědi
Tomáš Cirkl Personál odpověděl před 4 roky

Ahoj, podle testu https://www.wplama.cz/analyza-rychlosti-nacitani-stranky/ se skutečně dlouho čeká na server (v mém testu 6s). Protože jsou to málo navštěvované stránky a cache se vytvoří jen s prvním návštěvníkem, tak by předcachování, které umí WP Rocket určitě pomohlo.

Michal odpověděl před 4 roky

Nevím, proč se tak dlouho čeká na server, ale asi vyzkouším ten WP Rocket. Snad případně nebude problém s vrácením peněz, kdyby nepomohl. Díky.

Vaše odpověď

12 + 14 =

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.