Problém s webem a především se SEO

Dobrý den,
pár týdnu zpět jsem Vám zde psal ohledně HTTPS nebo něčeho podobného a nyní potřebuji opět Vaši radu. Co se týče naše SEO u stránek https://vv-graficke-studio.cz , tak se pod pojmem grafické studio nacházíme na Bingu na 5. příčce a na Seznamu někde v polovině 3. stránky, což je rovněž fajn. Na Googlu jsme však byli do nedávna na pozici 2. pod stejným pojmem, ale tak týden po přechodu na https jsme se z vyhledávání vytratili a nyní se pořád pohybujeme furt někde kolem 5. a 6. strany, ať děláme, co děláme.. 
Stagnuje nám tedy jenom Google, psali jsme na podporu wedosu, kde nám nedokázali poradit, proč nám web blbne a proč se děje tohle s Googlem. Console nám hlásí problémy, nyní kolem 20, nedávno jsem mazal 100. Pokaždé se v URL adrese objevuje domains/… neboli primární složka wedosu na FTP serveru, což prostě nechápeme a díky tomu potom daná stránka neexistuje viz. obrázek. Myslíme si, že by to mohlo být dopad na naše propadnutí na Googlu.
Obrázek –https://postimg.org/image/j9w5x7oq1/
Při nasazování https jsme postupovali podle Vašeho návodu zde na WPLAMA, nejdříve ručně a protože to nešlo, tak pomocí Really Simple SSL a WordPress Force https. To se však muselo ještě doladit za pomoci podpory Wedosu, museli jsme pozměnit dvě URL adresy obrázků na https. To jsme udělali a od té doby máme zelený zámeček. 
Trápí nás tedy problémy s webem po nasazení SSL certifikátu a pokles na Google..
Děkujeme za každou reakci!

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru