Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2022

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku si ukážeme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Jsou zdarma dostupné v Divi knihovně pro všechny platné členy a najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v březnu 2022.

Scooter Rental

Scooter Rental

Scooter Rental

Chystáte se vytvořit webové stránky pro půjčovnu koloběžek? Pak se vám bude jistě hodit šablona Půjčovna koloběžek (Scooter Rental pro Divi). Odvážný design šablony obsahuje vhodná rozvržení stránek, která pomohou přivést nové zákazníky k otestování vaší služby. Obsahuje speciální stránku „Jak to funguje“ a stránku „Ceník“, které se hodí. Typografie i barvy jsou výrazné a působí silným dojmem.

Camera Product

Camera Product

Camera Product

Chcete šablonu, která vaše produkty dostane do centra pozornosti? Zkuste šablonu Fotoaparát (Camera Product Layout Pack pro Divi). Tato šablona kombinuje krásné fotografie produktů se všemi důležitými informacemi. Vyniká čistým stylem a krásnou pastelovou paletou barev!

Electrical Services

Electrical Services

Electrical Services

Pro vytvoření webové stránky pro elektrikářskou (elektrotechnickou) firmu se podívejte na šablonu Elektrikářské služby (Electrical Services Layout Pack pro Divi). Všechna tato profesionálně navržená rozvržení stránek jsou užitečná pro propagaci různorodých elektrotechnických služeb, zaujetí nových zákazníků za pomoci propagačních nabídek, užitečných otázek a dalšího. Šablona navíc využívá výrazné barvy a vlastní obrázky.

Print Designer

Print Designer

Print Designer

Hledáte šablonu, která by vaši práci představila ostatním? Pak se rozhodně podívejte na šablonu Návrhář tiskovin (Print Designer Layout Pack pro Divi)! Tato šablona nechá vaše tiskoviny pracovat. Zároveň doplní webové stránky čistým a moderním vzhledem. Tato šablona se hodí vždycky, když budete chtít tvořit jakýkoli typ vizuálního webu.

 

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!