Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku si můžete prohlédnout nově přidané šablony od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou v Divi knihovně dostupné zdarma pro všechny platné členy a dispozici jsou také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v březnu 2023.

Pie Shop

Pie Shop

Pie Shop

Mezi sympatické vlastnosti šablony Obchod s koláči (Pie Shop Layout Pack for Divi od Elegant Themes) patří příjemná pastelová paleta barev, a jako vždy také přehledné rozvržení stránek a další doplňky, jako jsou například ikonky a fotografie, které přichází s šablonou v sadě. Ideální pro rychlou tvorbu webu pro obchod s koláči!

Music Venue

Music Venue

Music Venue

Místo konání hudebních akcí (Music Venue Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je šablona, která má styl a využívá efektní design k zaujetí a informování návštěvníků webových stránek. Praktické rozvržení stránek nabízí prostor pro informace s konáním nejrůznějších hudebních akcí. Webové stránky můžete následně doladit fotografiemi, které jsou samozřejmě součástí šablony.

Wellness

Wellness

Wellness

Wellness (Wellness Layout Pack for Divi od Elegant Themes) šablona využívá uklidňujících zemitých a pastelových barev, hezký design a rozvržení stránek. Snadnoa  přehledně se tak dají prezentovat nejrůznější wellness služby. I tato šablona obsahuje obrázky, které lze využít.

Beauty Salon

Beauty Salon

Beauty Salon

Salon krásy (Beauty Salon Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je elegantní a vkusná šablona, která bude skvěle prezentovat nabízené služby salonu krásy. Využijte vizuálně příjemnou šablonu a vytvořte stránky salonu krásy raz dva.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!