Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2023

V tomto článku si můžete prohlédnout nově přidané šablony od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou v Divi knihovně dostupné zdarma pro všechny platné členy a dispozici jsou také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v březnu 2023.

Pie Shop

Pie Shop
Pie Shop

Mezi sympatické vlastnosti šablony Obchod s koláči (Pie Shop Layout Pack for Divi od Elegant Themes) patří příjemná pastelová paleta barev, a jako vždy také přehledné rozvržení stránek a další doplňky, jako jsou například ikonky a fotografie, které přichází s šablonou v sadě. Ideální pro rychlou tvorbu webu pro obchod s koláči!

Music Venue

Music Venue
Music Venue

Místo konání hudebních akcí (Music Venue Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je šablona, která má styl a využívá efektní design k zaujetí a informování návštěvníků webových stránek. Praktické rozvržení stránek nabízí prostor pro informace s konáním nejrůznějších hudebních akcí. Webové stránky můžete následně doladit fotografiemi, které jsou samozřejmě součástí šablony.

Wellness

Wellness
Wellness

Wellness (Wellness Layout Pack for Divi od Elegant Themes) šablona využívá uklidňujících zemitých a pastelových barev, hezký design a rozvržení stránek. Snadnoa  přehledně se tak dají prezentovat nejrůznější wellness služby. I tato šablona obsahuje obrázky, které lze využít.

Beauty Salon

Beauty Salon
Beauty Salon

Salon krásy (Beauty Salon Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je elegantní a vkusná šablona, která bude skvěle prezentovat nabízené služby salonu krásy. Využijte vizuálně příjemnou šablonu a vytvořte stránky salonu krásy raz dva.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru