Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v březnu 2024

V tomto článku představíme nové šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes. Pro platné členy jsou také v Divi knihovně a zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v březnu 2024.

Fine Dining

Fine Dining
Fine Dining

Zážitková gastronomie (Fine Dining Layout Pack for Divi) je elegantní šablona, která obsahuje špičkové fotografie ve vysokém rozlišení, líbivý design a prostor pro potřebné informace, které chcete návštěvníkům předat.

Art Therapist

Art Therapist
Art Therapist

Šablona Art Therapist Layout Pack pro Divi působí prostorně a přehledně a kombinuje efektivní typografii a výzvy k akci. Je plná hravých grafických prvků a příjemných veselých barev. Estetické rozvržení stránek je efektivní a pomůže zaujmout nové klienty.

Modeling Agency

Modeling Agency
Modeling Agency

Šablona Modelingová agentura (Modeling Agency Layout Pack for Divi) je perfektní variantou pro online představení modelingové agentury. Díky monochromatické barevné paletě zdůrazníte fotografie modelů, což je to podstatné, na co se potřebuje návštěvník stránek soustředit. Potenciální klienti snadno dohledají toho, koho potřebují do své kampaně. Díky sedmi prakticky a elegantně rozvrženým stránkám plným informací o každém modelu vaší agentury a vhodně vloženým výzvám k akci bude vaše stránka pro zájemce přitažlivá a budou se rádi vracet.

Augmented Reality

Augmented Reality
Augmented Reality

Šablona Rozšířená realita (Augmented Reality Layout Pack for Divi) je skvělá pro každého, kdo se chystá spustit webové stránky, které se zabývají rozšířenou realitou. Rozložení stránek umožní prezentovat novou aplikaci moderně a přitažlivě. Tato šablona obsahuje poutavé animace a výrazně barevnými prvky, které vyniknou na tmavém pozadí.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru