Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červenci 2022

Autor příspěvku Bára C.

V dnešním článku najdete nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou dostupné opět zdarma v Divi knihovně, pro všechny platné členy. K dispozici jsou jako vždy také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v červenci 2022.

Poke restaurace

 

Jestliže chcete vytvořit webové stránky restaurace, která nabízí poke mísy, vyzkoušejte šablonu Poke restaurace (Poke restaurant Layout Pack for Divi)! Veškerá rozvržení stránek jsou čistá, přehledná a moderní. Na návštěvníky stránek zapůsobí prvotřídním webovým designem. V šabloně najdete vše potřebné, takže webové stránky poke restaurace můžete mít v provozu během chvíle!

Z farmy na stůl

 

Elegant Themes přichází s novou šablonou pro dodavatele a prodejce farmářských produktů. Vyzkoušejte šablonu Z farmy na stůl (Farm to Table Layout Pack for Divi). Rozvržení stránek šablony umožní zaujmout případné zákazníky. Prohlédněte si moderní design šablony, krásné fotografie a hravé ilustrace. Šablona obsahuje vše, co budete potřebovat, proto nové stránky můžete mít hotové již dnes!

Čokoládovna

Divi Chocolatier Layout Pack

 

Pro stránky čokoládovny vyšla nová šablona s názvem Čokoládovna (Chocolate Layout Pack for Divi). Šablona nabízí hezký design s praktickým a přehledným rozvržením stránek a obsahuje vše, co můžete pro webové stránky čokoládovny chtít využít. Součástí šablony jsou profesionální fotografie, které pomohou zaujmout návštěvníky stránek.

Streamer

Divi Streamer Layout Pack

 

Pro webové stránky Streamera využijte šablonu Streamer Layout Pack for Divi. Její tmavý design s výraznými barevnými přechody působí energicky a zaujme pozornost návštěvníka stránky. Jednotlivá nastavení stránek obsahují vše, co je potřeba. Součástí šablony jsou tematické fotografie a ilustrace, které můžete používat libovolným způsobem.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!