WordCamp Brno

Dorazte na WordCamp 2022 v Brně!

Za necelý měsíc proběhne druhá největší akce o WordPressu u nás, a to WordCamp 2022 v Brně. Na co se můžete těšit a jaký bude program?

Co děláte 22. 10.? Nic? Pak si zabookujte tohle datum do kalendáře, protože určitě nesmíte chybět na letošním brněnském srazu lidí pohybujících se kolem WordPressu. A že to bude stát za to!

Program bude nabitý a zabere celou škálu témat

Dozvíte se například něco o builderech, e-shopech, SEO, UX, copywritingu, výkonu atd. Na své si tak přijdou lidé nejen z WordPressu jako takového. Těšit se zároveň můžete na nový formát panelových diskuzí. Diskutovat v jednotlivých tématech budou jména jako například Petra Dolejšová, Filip Podstavec, Vláďa Smitka, David Kočí, Marek Čevelíček a řada dalších.

Program

WordCamp Brno program

Kam dorazit?

Prostory budou skvělé, zajišťuje je Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně. Do mapy si tak zadejte adresu tř. Gen. Píky 2005/7, 613 00 Brno. Zaparkovat se dá jednoduše přímo v areálu fakulty. Pokud pojedete MHD, tak vás tam nejlépe dopraví šalina č. 7 a 9 (zastávka Bieblova).

Samozřejmostí bude nabitý catering, možnost navázat spoustu užitečných kontaktů v rámci networkingu a afterparty, kde se můžete příjemně uvolnit. S sebou tak nepotřebujete nic než dobrou náladu a otevřenou mysl.

Vstupenky jsou již v prodeji

A můžete si vybrat ze dvou variant: standardní vstupenka, případně se můžete stát také microsponzorem a za drobný příspěvek si nechat zobrazit své jméno na webu a sociálních sítích akce. Vstupenky si jednoduše zakoupíte přímo na stránkách akce.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru