Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2022

Máme pro vás další šablony přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou zdarma dostupné v Divi knihovně pro všechny platné členy. K dispozici jsou také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v červnu 2022.

Konference 2

 

Hledáte nový design pro webové stránky konferencí? Pak vaší pozornosti nesmí uniknout šablona Konference 2 (Conference Layout Pack for Divi). Obsahuje vše, co potřebujete k rychlému zprovoznění webových stránek. Šablona obsahuje profesionální rozvržení stránek, moderní design a fotografie, které lze používat zcela bez omezení.

Soukromý detektiv

 

Chcete vytvořit zcela nové stránky pro soukromého detektiva? Nová šablona s názvem Soukromý detektiv (Private Investigator Layout Pack for Divi) je k tomuto účelu stvořena. V šabloně najdete rozvržení stránek a design, který působí moderně, profesionálně a zaujme návštěvníky i případné zájemce o detektivní služby. Šablona je, jako vždy, doplněna fotografiemi, které můžete libovolně využívat.

Domácí pekař

 

Pro zbrusu nové webové stránky domácího pekaře či pekařky vyzkoušejte šablonu Domácí pekař (Home Baker Layout Pack for Divi). Šablona má příjemný, čistý a přehledný design a součástí šablony jsou jako vždy lákavé kvalitní fotografie, které můžete libovolně využívat k jakýmkoliv účelům.

Oprava přístroje

 

Šablona Oprava přístroje (Device Repair Layout Pack for Divi) nabízí přehledný moderní design a rozvržení stránek, které pomůže co nejlépe propagovat služby profesionálního opraváře přístrojů.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru