Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku jsou nové šablony od Elegant Themes pro Divi šablonu. Nachází se v Divi knihovně a jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy a k dispozici jsou také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v červnu 2023.

Home Goods

Home Goods

Home Goods

Šablona Domácí potřeby (Home Goods Layout Pack for Divi) využívá kontrastu mezi světlým pozadím a výrazným černým fontem. Využijte všech skvělých vlastností této šablony, včetně tematických fotografií, k dosažení skvělých výsledků se stránkami s nabídkou domácích potřeb!

Email Marketing

E-mail Marketing

Email Marketing

E-mail marketing (Email Marketing  Layout Pack for Divi) je šablona primárně určena pro marketingové agentury, ale rovněž pro všechny, kteří se věnují e-mail marketingu. Šablonu doplňují jemné prvky a výrazné boxy s textem. Vyzkoušejte design vytvořený tak, aby efektivně představil nabídku v oblasti e-mailového marketingu.

Jewelry Artist

Jewelry Artist

Jewelry Artist

Šperkař (Jewelry Artist Layout Pack for Divi) je vysoce elegantní a moderní šablona od Elegant Themes, která nabízí přehledný q vizuálně příjemný prostor pro prezentaci prací šperkařů. Součástí šablony jsou opět krásné kvalitní fotografie.

Marketing

Marketing

Marketing

Marketing od Elegant Themes (Marketing Layout Pack for Divi) je šablona s vibračně barevnou paletou barev a zajímavými ilustracemi. Nabídněte marketingové služby návštěvníkům stránek s pomocí této zajímavé šablony.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!