Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v dubnu 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku jsou nové šablony od Elegant Themes pro Divi šablonu. Nachází se v Divi knihovně a jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy a k dispozici jsou také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v dubnu 2023.

City

City

City

Šablona Město (City Layout Pack for Divi od Elegant Themes) od Elegant Themes má všechno, co je potřeba k představení města. K dispozici jsou všechny stránky, například domácí stránka (angl. Home), O nás (About), Události (Events) a podobně. Vzhled šablony je moderní a činí stránky přehlednými a poutavými. Součástí šablony jsou samozřejmě vhodné a kvalitní fotografie, které můžete libovolně využívat.

Photographer

Photographer

Photographer

Pro prezentaci služeb fotografa a jeho představení využijte novou šablonu Fotograf (City Layout Pack for Divi od Elegant Themes). Tato šablona nabízí elegantní prostředí pro prezentaci práce fotografa. Design vzhledu šablony a jejích prvků je moderní, čistý a přehledný. Přesto že je primárně šablona určena pro fotografy, můžete ji snadno využít i pro představení jiných profesí.

Coworking

Coworking

Coworking

Paleta barev šablony Sdílená kancelář (Coworking Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je doplněna výraznou žlutou, kterou využívá k zaujetí návštěvníka. Šablona nabízí prostor pro textu a rozvržení jednotlivých stránek je skvělé pro prezentaci veškerých potřebných informací o sdílených kancelářích.

Attorney

Attorney

Attorney

Šablona Advokát (Attorney Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je moderní a reprezentativní. Paleta barev je elegantní a vše, od zajímavého designu až po praktické rozvržení stránek a grafických prvků je navrženo tak, aby návštěvníci stránek získali ten správný dojem a snadno dohledali potřebné informace. V sadě se šablonou jsou také vhodné ikonky a kvalitní fotografie.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!