Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v květnu 2021

Autor příspěvku Bára C.

Ukážeme si nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou zdarma dostupné pro platné členy v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete rovněž v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v květnu 2021.

Meal Kit

Meal Kit

Meal Kit

Vlastní ikonky, obrázky a pozadí vytváří opravdu jedinečný vzhled šablony, ale je zároveň vhodný pro nabídku balíčků s ingrediencemi. Klíčové rozvržení obsahuje stránku Ceník, propagující balíčky ingrediencí a stránku Recepty, které poskytnou vyšší hodnotu vašim zákazníkům.

Electronics Store

Electronics Store

Electronics Store

Chcete vytvořit web s krásným, čistým a plochým (flat) designem? Prohlédněte si šablonu Obchod s elektronikou (Electronics Store Layout Pack pro Divi). Tato moderní šablona nádherně kombinuje dotyk barev s čistými produktovými fotografiemi a promyšlenou typografií!

Virtual Conference

Virtual Conference

Virtual Conference

Zářivé barevné schéma v kombinaci s tmavým pozadím dělá tuto šablonu překvapivě pěknou a příjemnou na pohled. Obsahuje klíčové stránky, které zahrnují stránku událostí, přednášejících, stránku s rozvrhem a stránku s ceníkem. Zvlášť výrazným designovým prvkem jsou vlastní ilustrace a pozadí.

Pest Control

Pest Control

Pest Control

Jestli hledáte kreativní šablonu pro nastavení webové stránky, podívejte se na Hubení škůdců. Ačkoli je tato šablona navržena speciálně pro firmy zabývající se hubením škůdců, můžete snadno vyladit design i obsah tak, aby byl vhodný pro jakýkoli web, který vytvoříte.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.