Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v lednu 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku naleznete nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které vyšly na začátku roku 2023. Jsou zdarma dostupné pro všechny platné členy v Divi knihovně. K dispozici je naleznete také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v lednu 2023.

Portfolio

Elegantní šablona Portfolio (Portfolio Layout Pack for Divi) od Elegant Themes nabízí čistý a přehledný design stránek. Je ideální k představení libovolného portfolia. Pro vytvoření webu s on-line portfoliem šablona nabízí vše potřebné, takže vytvoříte web s portfoliem snadno a během okamžiku.

Learning Management

Šablona Systém pro správu výuky (Learning Management System Layout Pack for Divi) od Elegant Themes zaujme výraznou paletou barev a hravými ilustracemi. Šablona má univerzální využití, je poutavá a je snadné a rychlé s ní vytvořit vytoužené webové stránky.

Civil Engineering Firm

Šablona Stavební inženýrská firma (Civil Engineering Firm Layout Pack for Divi) od Elegant Themes přináší praktický, přesto však zajímavý design. V šabloně najdete vše potřebné pro web stavební inženýrské firmy. V šabloně jsou i fotografie, které šabloně dodají profesionální vzezření.

Vegan Restaurant

Šablona Veganská restaurace (Vegan Restaurant Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je elegantní, s jemnými grafickými prvky a příjemnou kombinací barev. Součástí šablony jsou i kvalitní fotografie, které můžete libovolně využít, dle potřeb.

Saas Product

Software jako služba – Saas, nebo-li Saas Product Layout Pack for Divi je název nové šablony od Elegant Themes. Vyznačuje se svěží paletou barev, výraznými grafickými prvky a působí moderně a dynamicky. Jako vždy, i v této šabloně naleznete vše potřebné pro rychlé a snadné zprovoznění webových stránek.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!