Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v prosinci 2019 a v lednu 2020

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Od Elegant Themes to opět máme nové vzhledy pro Divi šablonu. Šablony jsou pro platné členy zdarma dostupné v Divi knihovně.  Tyto designy si můžete nyní prohlédnout i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v prosinci 2019 a lednu 2020.

Movie Theatre

Movie Theatre

Movie Theatre

Moderní a stylová šablona Movie Theatre je určená pro kina. Šablona má skvělou atmosféru, která láká návštěvníka ke vzrušující návštěvě kina. Díky tmavému pozadí jsou filmy elegantně prezentované. V šabloně najdete stránku kalendáře i členství, zrovna tak jako vše potřebné pro zprovoznění webových stránek kina.

Bistro

Bistro

Bistro

Tato šablona působí profesionálně a zároveň je vizuálně vysoce atraktivní. Pomůže zvýraznit nabízené produkty a přesvědčit zákazníky o kvalitě nabízených potravin a nápojů.

Advertising Agency

Advertising Agency

Advertising Agency

Šablona Advertising Agency je určená pro reklamní agentury a vyniká úžasnou vstupní stránkou, kde jsou unikátní svislé nadpisy a jasné barvy. Díky množství způsobů rozvržení stránky velmi snadno vytvoříte skvělé webové stránky. Šablona obsahuje i pro reklamní agenturu nezbytné stránky projektů (Project) a služeb (Services).

Online Store

Online Store

Online Store

Pokud se chystáte vytvářet online obchod, nesmí tato šablona ujít vaší pozornosti. Obsahuje všechny možné způsoby rozvržení stránek, které potřebujete, k tomu navíc stránku produktu a obchodu, které můžete využít v Builderu šablony. Díky neutrálnímu stylu můžete tuto šablonu využít prakticky pro jakýkoli internetový obchod, který budete vytvářet.

Brewery

Brewery

Brewery

Tato šablona je určena pro pivovary a vyniká skvělou typografií a výrazným barevným schématem. Praktická je široká škála využití kvalitních obrázků, které šablona obsahuje. Skvělá je i stránka Událostí a Obchodu.

 

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.