Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v prosinci 2020

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku ukážeme nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Pro platné členy jsou zdarma dostupné v Divi knihovně a prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v prosinci 2020.

Women´s Health Center

Women´s Health Center

Women´s Health Center

Pakliže se chystáte nastavit web pro ženské zdravotní centrum, měli byste se zaměřit na tuto šablonu. Kombinuje nádhernou paletu pastelových barev a čistý styl designu s vysoce kvalitními obrázky a ilustracemi. Tyto cenné prvky a dosažitelná struktura stránek umožní nastavení webových stránek pro centrum ženského zdraví raz dva!

Music Teacher

Music Teacher

Music Teacher

Šablona Učitel hudby představuje cenný design, který je potřebný k propagaci kurzů ve světě internetu, včetně stránky s nabídkou kurzů a stránek konkrétních lekcí. Obrázky, grafika a ikony šablony jí tvoří jedinečnou a ideální k propagaci široké škály kurzů učitele hudby.

Shoe Repair

Shoe Repair

Shoe Repair

Jestliže sháníte elegantní šablonu, díky níž se podnik dostane do středu pozornosti, může být Opravna obuvi přesně to, co hledáte. Tato šablona nabízí neutrální paletu barev a moderní strukturu stránek. Díky této šabloně vytvoříte webové stránky opravny obuvi nebo jiného typu webových stránek během chvilky.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!