Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v prosinci 2023

V tomto článku představíme nové šablony určené pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Najdete je v Divi knihovně a pro všechny platné členy také zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v prosinci 2023.

Pet Trainer

Pet Trainer
Pet Trainer

Pro webové stránky pro trenéra domácích zvířat zkuste šablonu Trenér domácích zvířat (Pet trainer layout pack for Divi). Vyniká krásnou kombinací pastelových barev a moderním designem, stejně jako milými ilustracemi, které zájemce o trénink zvířat osloví. Tato šablona obsahuje vše, co potřebujete k zaujetí nových zákazníků – sekci služeb a poutavé CTA, recenze, často kladené dotazy a další.

Christmas Tree Farm

Christmas Tree Farm
Christmas Tree Farm

Stromky jsou neoddělitelnou součástí Vánoc, jak je známe. Šablona Farma s vánočními stromky pro Divi přináší přátelský a zároveň slavnostní vzhled pro webové stránky, ve formě propracovaná šablony. Vektorová grafika se sváteční tematikou vyniká jasnými, živými barvami a předvádí nabídku farmy. Součástí šablony jsou sekce Reference, Často kladené dotazy a Péče o stromek, která krásně ukazuje důležité informace pro návštěvníky.

Nutrition Coaching

Nutrition Coaching
Nutrition Coaching

Šablona Nutrition Coaching Layout Pack for Divi je ideální pro nutričního kouče. Součástí šablony s jasně barevnou paletou jsou krásné obrázky a účinné výzvy k akci. V šabloně najdete vše potřebné, například sekce služeb, blog a atraktivní funkce optin, která upoutá pozornost návštěvníků stránek.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru