Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v říjnu 2020

V tomto článku najdete nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Pro platné členy jsou zdarma dostupné v Divi knihovně. Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v říjnu 2020.

Coworking Space

Coworking Space
Coworking Space

Šablona Sdílené pracovní prostory (Coworking Space) je zaměřená na čistý a strukturovaný design stránek a vkusně zahrnuje i grafiku a obrázky. Ačkoli byla tato šablona navržena především pro web se sdílenými pracovními prostory, lze ji využít pro jakýkoli typ webu v kreativním průmyslu.

Virtual Assistant

Virtual Assistant
Virtual Assistant

Šablona Virtuální asistent (Virtual Assistant) nabízí cenný design vhodný k propagaci široké nabídky služeb virtuálního asistenta. Základními doplňky šablony jsou ikonky a obrázky na pozadí. K tomu šablona obsahuje nepostradatelnou stránku služeb.

Italian Restaurant

Italian Restaurant
Italian Restaurant

Šablona Italská restaurace (Italian Restaurant) je šablona, které byste měli věnovat pozornost, jestliže se chystáte vytvořit webové stránky pro italskou restauraci a chcete, aby fotografie jídel byly středem pozornosti. Tato šablona umožní fotografiím jídla, aby hovořily samy za sebe. Celkový designový styl je dobře strukturovaný a čistý, což pomáhá klást důraz na nejlepší jídla vaší italské restaurace způsobem přímo lahodným.

Acupuncture

Acupuncture
Acupuncture

Výjimečnou funkcí v této šabloně jsou prvky grafického designu. Rovněž rozestup obsahu a vlastních obrázků, který umožní návštěvníkům rychlé čtení a snadnější nalezení toho, co hledají.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru