Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v říjnu 2021

Pojďme si představit nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou dostupné zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v říjnu 2021.

Blogger

Blogger
Blogger

Hledáte vhodnou šablonu na webové stránky pro blogery? Pak se podívejte se na šablonu Bloger (Blogger) pro Divi. Díky této šabloně se budete moci prezentovat na moderně vyhlížejících webových stránkách. V šabloně získáte rozvržení blogu a příspěvků, které vám umožní jednoduše blogovat a komunikovat se svými čtenáři!

NGO

NGO
NGO

Tým designérů z Elegant Themes přichází představit zcela novou šablonu pro nestátní neziskové organizace. Tato šablona je vytvořena na míru nestátním organizacím, které se snaží pomoci komunitám a vyhovět rozličným potřebám (zdravotním, stravovacím, vzdělávacím, finančním atd.). Vzezření a rozvržení této šablony je ideální pro vytvoření poutavých webových stránek nestátních organizací. Díky této šabloně vytvoříte web, který zaujme návštěvníky, a podpoří je v rozhodnutí přispět, stát se dobrovolníky, účastnit se akcí a tak dále. Za pomoci špičkového designu a vlastní grafice je pro návštěvníky hotová radost procházet každou stránku.

Film Lab

Film Lab
Film Lab

Jestli chcete nastavit webové stránky pro fotolaboratoř, zkuste tuto šablonu. Šablona Fotolaboratoř je krásná a obsahuje dobře strukturovaná rozvržení stránek, díky kterým můžete prezentovat služby návštěvníkům. Zdarma si užijte také všechny krásné obrázky, které jsou součástí šablony Fotolaboratoř.

Essential Oils

Essential Oils
Essential Oils

Éterické oleje (Essential Oils Layout Pack) je šablona s nádhernými minimalistickými designovými prvky. Typografie je čistá a prostorná, takže se text snadno čte. Obsah je krásně rámován tenkými přerušovanými liniemi. Šablona obsahuje rovněž rozvržení věnovaná stránce obchodu a receptům.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru