Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v srpnu 2019

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

V minulém měsíci zveřejnili Elegant Themes opět nové vzhledy pro Divi šablonu. Tyto, ale i předchozí šablony (i s obrázky) jsou pro členy zdarma dostupné v Divi knihovně.  V našem katalogu si tyto designy můžete prohlédnout.

V tomto článku si představíme designy přidané během srpna 2019.

HVAC

HVAC

Šablona je speciálně vytvořená pro HVAC (heating, ventilating, air-conditioning – topení, ventilace, klimatizace) společnost. Díky této šabloně bude jakákoli HVAC firma propagována stylově. Čistému a odvážný design činí obsah dobře čitelným. Šablona zaujme i speciálně vytvořenými výzvami k akci, které zaujmou nové zájemce. Dalším bonusem jsou stránky vyhrazené představení všech HVAC služeb a praktické ikonky.

Dog Walker

Dog Walker

Tato šablona s hravým a zábavným designem je určená pro každého, kdo nabízí venčení psů. Je univerzální a tak s touto šablonou můžete vytvořit i zábavný web s jinou tématikou. Elegantně zvýrazňuje výzvy k akci, přičemž si zachovává hravost a kouzlo. Zamilujete si použitou  barevnost, tečkovaný design na pozadí a výběr písma, který tato šablona nabízí.

Cake Maker

Cake Maker

Cake Maker je šablona určená pro výrobce dortů na zakázku a  s tím spojených služeb. Šablona nabízí jednoduchý, ale krásný design, jemnou barevnost i odvážné využití obrázků. Využitý font Pacifico dotváří zajímavý design záhlaví. Cake Maker je jedinečná šablona. Zaujme také kruhovými obrázky a moduly. Jejím účelem je nabídnout veškerý obsah přehledně, čistě a svěže.

DJ

DJ

Tato kreativní a zároveň profesionální šablona je určená pro DJ (dýdžeje). Vyniká díky energickému a živému designu. Šablona DJ se dá popsat také jako zábavná a barevná. Díky univerzálnímu rozvržení ji můžete použít i k vytvoření webových stránek pro další tvůrčí profese. Skvělý je unikátní design jednotlivých sekcí, použití přechodů na pozadí i struktura všech stránek této šablony.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 6. 10. 2022)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.