Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v srpnu 2022

V tomto článku naleznete nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes. Jsou dostupné zdarma v Divi knihovně, pro všechny platné členy. K dispozici jsou rovněž v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v srpnu 2022.

Návrhář šperků

 

Pro vytvoření webových stránek pro návrháře či návrhářku šperků zkuste šablonu Návrhář šperků (Jewelry Designer Layout Pack for Divi). Líbivý design s nádechem exklusivity v tónech béžové a hnědé působí profesionálně. Rozvržení stránek vyhovuje potřebám návrhářů šperků. Šablona obsahuje také fotografie a ikonky.

Přestavba domu

 

Pro nové webové stránky přestavby domu byla vydaná nová šablona. Přestavba domu (Home Remodeling Layout Pack for Divi) nabízí elegantní design a praktické rozložení jednotlivých stránek. V šabloně jsou, jak je u Elegant Themes zvykem, také kvalitní fotografie.

Hostel

 

Novou šablonu Hostel (Hostel Layout Pack for Divi) se hodí pro webové stránky kteréhokoliv hostelu. Šablona prezentuje hostely elegantně, moderně a prakticky, díky zvolené paletě barev, užití fontů a praktickým rozvržením stránek. K šabloně patří fotografie, ikonky a ilustrace, které doplní stránky o další vizuálně zajímavé prvky.

Kožené zboží

 

Pro webové stránky s nabídkou koženého zboží vám nesmí uniknout šablona Kožené zboží (Leather Layout Pack for Divi). V šabloně se snoubí moderní elegance s nabídkou různých stránek, které umožní nabízet kožené zboží a související služby.

Realitní agent

 

Nové webové stránky pro realitního agenta vytvoříte snadno se šablonou Realitní agent (Real Estate Agent Layout Pack for Divi). Šikovná rozvržení stránek, kvalitní fotografie a další prvky oceníte při vytváření webových stránek realitního agenta.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru