Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2022

Autor příspěvku Bára C.

Zde najdete nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které jsou zdarma dostupné pro všechny platné členy v Divi knihovně. K dispozici jsou také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v září 2022.

Interior designer

 

Šablona Interior designer Layout Pack for Divi (Interiérový designer) je vhodná pro webové stránky prezentující služby návrhářů interiérů. Šablona vyniká kvalitním designem a příjemnou paletou barev, dále nabízí praktická rozvržení stránek a jejich prvků a k tomu sérii vlastních fotografií, které můžete využít pro komerční i nekomerční účely.

Toy Store

 

Šablona Toy Store Layout Pack for Divi (Hračkářství) zaujme barevným hravým designem, který výborně funguje pro prezentaci hračkářství. Šablona nabízí stránky, které budou vyhovovat všem potřebám hračkářství a fotografie, které oživí kterékoli webové stránky.

Seafood Restaurant

 

Šablona Seafood Restaurant Layout Pack for Divi (Restaurace s mořskými plody) přichází s přehledným vzdušným designem, oživeným decentními grafickými prvky. Mezi další plus šablony patří praktická struktura stránek, výstižné ikonky a kvalitní fotografie. Vytvořit webové stránky pro restauraci s mořskými plody bude díky této šabloně a systému Divi Builder otázka pouhé chvíle!

Whiskey Distillery

 

Šablona Palírna whiskey (Whiskey Distillery Layout Pack for Divi) přichází s tmavým, elegantním a charismatickým designem. Je ideální pro prezentaci palírny whiskey. V šabloně najdete vše potřebné, od prakticky řešených stránek, prvotřídního designu až po krásné fotografie, které můžete použít pro jakýkoli projekt.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!