Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2022

Zde najdete nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které jsou zdarma dostupné pro všechny platné členy v Divi knihovně. K dispozici jsou také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v září 2022.

Interior designer

 

Šablona Interior designer Layout Pack for Divi (Interiérový designer) je vhodná pro webové stránky prezentující služby návrhářů interiérů. Šablona vyniká kvalitním designem a příjemnou paletou barev, dále nabízí praktická rozvržení stránek a jejich prvků a k tomu sérii vlastních fotografií, které můžete využít pro komerční i nekomerční účely.

Toy Store

 

Šablona Toy Store Layout Pack for Divi (Hračkářství) zaujme barevným hravým designem, který výborně funguje pro prezentaci hračkářství. Šablona nabízí stránky, které budou vyhovovat všem potřebám hračkářství a fotografie, které oživí kterékoli webové stránky.

Seafood Restaurant

 

Šablona Seafood Restaurant Layout Pack for Divi (Restaurace s mořskými plody) přichází s přehledným vzdušným designem, oživeným decentními grafickými prvky. Mezi další plus šablony patří praktická struktura stránek, výstižné ikonky a kvalitní fotografie. Vytvořit webové stránky pro restauraci s mořskými plody bude díky této šabloně a systému Divi Builder otázka pouhé chvíle!

Whiskey Distillery

 

Šablona Palírna whiskey (Whiskey Distillery Layout Pack for Divi) přichází s tmavým, elegantním a charismatickým designem. Je ideální pro prezentaci palírny whiskey. V šabloně najdete vše potřebné, od prakticky řešených stránek, prvotřídního designu až po krásné fotografie, které můžete použít pro jakýkoli projekt.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru