Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v únoru 2022

Autor příspěvku Bára C.

Dnes si představíme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Jsou opět zdarma dostupné v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v únoru 2022.

Cafe

Cafe

Cafe

Jestliže máte zájem o nový design pro webové stránky kavárny, určitě si vyzkoušejte zbrusu novou šablonu Kafé (Cafe). Obsahuje 6 předpřipravených rozvržení stránek (strategicky navržených pro jakýkoli web kavárny, včetně návrhu zápatí), více jak 25 originálních fotografií a grafiky bez poplatků za autorská práva (+ přizpůsobitelné zdrojové soubory). Navíc obsahuje velkou sbírku předpřipravených prvků webových stránek, které lze přizpůsobit a znovu použít kdekoli budete potřebovat.

Consultant

Consultant

Consultant

Jste konzultant a chcete si vytvořit webové stránky? Pak se určitě podívejte na šablonu Consultant Layout Pack pro Divi! Tato šablona vyniká abstraktním stylem designu, který dokonale odpovídá standardům designu pro rok 2022. I když vznikl speciálně pro konzultanty, dá se tento design upravit a použít pro jakýkoli druh jakéhokoli webu, který se chystáte tvořit.

Print Shop

Print Shop

Print Shop

Chystáte se vytvořit webové stránky pro tiskárnu? Pak zkuste šablonu Tiskárna (Print Shop Layout Pack pro Divi). Tato šablona obsahuje unikátní rozvržení s vlastním designem a barevnou grafikou, což je ideální pro jakýkoli web v oblasti tisku. Využijte šablonu k propagaci a prodeji tiskových produktů a služeb. Všechny obrázky navíc můžete používat zcela zdarma a bez omezení!

Stone Factory

Stone Factory

Stone Factory

Chcete vytvořit webové stránky pro kamenickou firmu? Podívejte se na šablonu Kamenictví (Stone Factory pro Divi). Tato univerzální šablona obsahuje krásné struktury stránek, které lze jednoduše upravit tak, aby odpovídaly jakémukoli typu firemního webu. Díky neutrální paletě barev a elegantní typografii se tato šablona dokonale hodí pro moderní design webových stránek!

 

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!