WordPress obecně

WordPress 5.9.3

WordPress code is poetry
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

WordPress 5.9.3 je údržbová aktualizace, která opravuje 9 chyb v jádře a 10 v blokovém editoru.

Další předpokládanou aktualizací je WordPress 6.0.

WordPress 5.9.3 si můžete stáhnout z oficiálních stránek nebo provést aktualizaci v administraci WordPress v sekci Nástěnka → Aktualizace.

Jestliže na webu máte povolené aktualizace na pozadí, měla by aktualizace proběhnout automaticky.

Více informací v oficiálním článku WordPress 5.9.3.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

1 komentář

  • Jak kdyby nestačilo, že některé hostingy již nabízí PHP 8.0, se kterým úplně nekamarádí WordPress, natož řada šablon a doplňků. Přišla tahle „gutenbergová zrůdnost“. Divím se, že v diskusi se objevilo prakticky jen jedno vlákno poukazující na rozsypaný čaj ve smyslu editace obsahu šablony, které nemají vlastní „builder“. Blokový editor je absolutně nepoužitelný pod Vzhled / Přizpůsobit. Proboha, co přinese za měsíc jubilejní verze 6? Miliony uživatelů tohle „hejtují“, což dokládá množství stažených doplňků klasických editorů (+ klasika na widgety), a oficiální WordPress pořád bude nadšeně nabízet tuhle … (sprosté slovo)? Bude se dál Gutenberg prorůstat WordPressem jak mor? Z verze 5.9.3 bych zvracel. Tomáši, vyjádříte někdy svůj názor, nebo budete navenek nestranný profesionál, žijící ve světě Divi?

Zanechat komentář

Black Friday 2022 ve světě WordPress (šablony, pluginy, služby)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.