WordPress obecně

WordPress 5.9.3

WordPress code is poetry
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

WordPress 5.9.3 je údržbová aktualizace, která opravuje 9 chyb v jádře a 10 v blokovém editoru.

Další předpokládanou aktualizací je WordPress 6.0.

WordPress 5.9.3 si můžete stáhnout z oficiálních stránek nebo provést aktualizaci v administraci WordPress v sekci Nástěnka → Aktualizace.

Jestliže na webu máte povolené aktualizace na pozadí, měla by aktualizace proběhnout automaticky.

Více informací v oficiálním článku WordPress 5.9.3.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

1 komentář

  • Jak kdyby nestačilo, že některé hostingy již nabízí PHP 8.0, se kterým úplně nekamarádí WordPress, natož řada šablon a doplňků. Přišla tahle “gutenbergová zrůdnost”. Divím se, že v diskusi se objevilo prakticky jen jedno vlákno poukazující na rozsypaný čaj ve smyslu editace obsahu šablony, které nemají vlastní “builder”. Blokový editor je absolutně nepoužitelný pod Vzhled / Přizpůsobit. Proboha, co přinese za měsíc jubilejní verze 6? Miliony uživatelů tohle “hejtují”, což dokládá množství stažených doplňků klasických editorů (+ klasika na widgety), a oficiální WordPress pořád bude nadšeně nabízet tuhle … (sprosté slovo)? Bude se dál Gutenberg prorůstat WordPressem jak mor? Z verze 5.9.3 bych zvracel. Tomáši, vyjádříte někdy svůj názor, nebo budete navenek nestranný profesionál, žijící ve světě Divi?

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!