AI Software

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v únoru 2023

V tomto článku naleznete nově přidané šablony, které vyšly v únoru od Elegant Themes pro Divi šablonu. Jsou v Divi knihovně zdarma dostupné pro všechny platné členy. K dispozici jsou rovněž v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v únoru 2023.

Alteration Shop

 

Alteration Shop

Šablona Opravy a úpravy oděvů (Alteration Shop Layout Pack for Divi od Elegant Themes) nabízí design, který je moderní a zajímavý. Oko návštěvníka například zaujmou fotografie v zaobleném výřezu. Řadu tematických fotografií najdete v sadě se šablonou. S touto šablonou a všemi jejími vlastnostmi zprovozníte stránky pro nabídku oprav a úprav oděvů v krátké době.

Financial Technology

Financial Technology

 

Na první pohled je zvláštností šablony Finanční technologie (Financial Technology Layout Pack for Divi od Elegant Themes) pozadí s barevnými přechody a efekty. Rovněž působivé jsou grafické prvky, které se dají použít v popředí. Moderní a vizuálně zajímavý prostor pro text a další prvky zajistí návštěvníkovu pozornost. Šablonu lze využít i pro jiné projekty, byť je navrhována primárně pro finanční technologie.

Health Center

 

Health Center

Zdravotnické středisko (Health Center Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je elegantní šablona s vkusem a seriózností, která podobným institucím sluší. V šabloně je všechno, co potřebujete pro rychlou a snadnou tvorbu webové stránky pro zdravotnické centrum.

AI Software

 

AI Software

Software UI – umělá inteligence (AI software Layout Pack for Divi od Elegant Themes) je efektní šablona s praktickým rozvržením stránek. Obsahuje vše, co můžete pro tvorbu webových stránek se softwarem UI potřebovat, včetně zajímavých grafických obrázků.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru