Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2020

Zde v článku naleznete nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Samozřejmě jsou opět zdarma dostupné v Divi knihovně (pro platné členy). Prohlédnout si je můžete i v našem katalogu.

V tomto článku si ukážeme designy přidané v září 2020.

Beauty Product

Šablona Bylinné léky (Herbel Remedy) obsahuje klíčové vlastnosti zahrnující krásné fotografie plus několik typů stránek, které se věnují produktům a receptům.

Šablona Kosmetické produkty (Beauty Product) obsahuje mnoho univerzálně použitelných mockupů, jež mohou být jednoduše přizpůsobeny vaší vlastní značce (přidáním jedinečných designových prvků). Stránka obchodu a stránka produktu je nezbytné pro každý obchod s kosmetickými produkty a tato šablona přináší pro obojí perfektní verze.

Pet Supply

Pet Supply
Pet Supply

Chystáte se vytvořit webové stránky pro chovatelské potřeby? Pak si tuto šablonu zamilujete. Obsahuje totiž krásné a jedinečné vizuály, velmi kvalitní obrázky, vlastní ilustrace, ikonky a další. Styl této šablony zosobňuje perfektní balanc mezi hravostí a profesionalitou, což je přesně to, co od webu s chovatelskými potřebami chcete.

Painter

Šablona Malíř (Painter) je ideální pro umělecké malíře, kteří chtějí stylově propagovat svoji práci. Grafika šablony se vyznačuje jemným akcentem, díky kterému umělecké práce lépe vyniknou. Klíčové pro rychlé nastavené webu je rozvržení stránek Portfolio a Projekt.

Tarot

Tarot
Tarot

Chystáte-li se  nastavit tarotový web, prohlédněte si šablonu Věštění z tarotových karet (Tarot). Design šablony je kombinace světlého na tmavém pozadí, výborný pro tento typ stránek. Jistě si zamilujete všechny vysoce kvalitní obrázky, ilustrace či ikonky, které šablona obsahuje.

Window Cleaning

Šablona Mytí oken (Window Cleaning) obsahuje nádherné, všestranné obrázky, které lze používat napříč celým webem. Stránka Služby je u tohoto typu webu přímo klíčová.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru