Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2023

V tomto článku přinášíme nové šablony od Elegant Themes, určené pro Divi šablonu. Šablony se nachází v Divi knihovně a jsou dostupné pro všechny platné členy zdarma, a najdete je také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v září 2023.

Career Coach

Career Coach
Career Coach

Šablona Profesní kouč (Career Coach Layout Pack for Divi) je vhodná pro každého, kde se chce prezentovat jako kariérní kouč. Součástí šablony jsou vhodně umístěné poutavé grafické prvky a výrazný text. Se šablonou získáte vše potřebné, abyste se mohli patřičně prezentovat v online světě zájemcům o profesního kouče.

Consulting

Consulting
Consulting

Pro poradenskou firmu tu máme šablonu Poradenství (Consulting Layout Pack pro Divi) s kontrastní barevnou paletou a zajímavými vizuálními prvky.  Zaujměte zákazníky fotografiemi, praktickým rozvržením, informujte je o všem potřebném textem a grafikou, které spolu fungují v harmonii a ve prospěch webových stránek poradenské firmy.

Online University

Online University
Online University

Online univerzita (Online University Layout Pack pro Divi) je šablona založená na designu, který je elegantní, moderní a sofistikovaný. Kombinace monochromatických barev, fontu písma a tematických fotografií bude stylově prezentovat kteroukoliv online univerzitu.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru