Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v září 2023

V tomto článku přinášíme nové šablony od Elegant Themes, určené pro Divi šablonu. Šablony se nachází v Divi knihovně a jsou dostupné pro všechny platné členy zdarma, a najdete je také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v září 2023.

Career Coach

Career Coach

Career Coach

Šablona Profesní kouč (Career Coach Layout Pack for Divi) je vhodná pro každého, kde se chce prezentovat jako kariérní kouč. Součástí šablony jsou vhodně umístěné poutavé grafické prvky a výrazný text. Se šablonou získáte vše potřebné, abyste se mohli patřičně prezentovat v online světě zájemcům o profesního kouče.

Consulting

Consulting

Consulting

Pro poradenskou firmu tu máme šablonu Poradenství (Consulting Layout Pack pro Divi) s kontrastní barevnou paletou a zajímavými vizuálními prvky.  Zaujměte zákazníky fotografiemi, praktickým rozvržením, informujte je o všem potřebném textem a grafikou, které spolu fungují v harmonii a ve prospěch webových stránek poradenské firmy.

Online University

Online University

Online University

Online univerzita (Online University Layout Pack pro Divi) je šablona založená na designu, který je elegantní, moderní a sofistikovaný. Kombinace monochromatických barev, fontu písma a tematických fotografií bude stylově prezentovat kteroukoliv online univerzitu.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!