Ostatní

wpress.help – prémiová podpora pro WordPress stránky

wpress.help
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Prémiová WordPress podpora je něco, co na českém trhu zatím zcela chybí. Jedná se o nový koncept správy WordPress stránek, který by měl pomoci jeho uživatelům.

O každou WordPress stránku se někdo musí starat. Musí provádět aktualizace jádra, šablon a pluginů, kontrolovat kompatibilitu a samozřejmě zajišťovat bezpečný a nepřetržitý provoz. Pokud to nedělá, vystavuje se majitel stránek riziku, že stránka přestane fungovat nebo jí někdo zneužije a hackne. Tato základní údržba může být dost časově náročná a majitelé stránek na to nemusejí mít stále čas. A co teprve samotná úprava stránek, kdy je třeba upravit šablonu nebo přidat nový plugin. Nebylo by pro majitele stránek lepší namísto ztráty času se správou/úpravou WordPress se věnovat klientům nebo budovat vlastní obsah a správu stránky přenechat někomu, kdo s WordPress pracuje denně a má dostatečné zkušenosti?

Ano, můžete říci, že každý majitel stránek asi toho programátora/vývojáře někde má a může se obrátit na něj. To určitě ano, ale nikde nemá jistotu, že bude mít zrovna čas a chuť to udělat. Z vlastní zkušenosti se na nás obrátili klienti, kterým například odjel programátor bez varování do Indie, přestal komunikovat nebo vůbec neznal WordPress a přesto na něm postavil web (světe div se, pak to nefungovalo).

Přesně z výše popsaných důvodů jsme se rozhodli vytvořit tuto novou službu, kterou bych rád přestavil.

wpress.help – prémiová 24/7 podpora

Služba wpress.help je zaměřena na správu a úpravu WordPress stránek a základními kameny je provádění aktualizací, zpracování mikroprací a dodržení doby, kdy se programátor začne věnovat vytvořenému požadavku. Zároveň na začátku spolupráce uděláme kontrolu WordPress stránky a napíšeme seznam jeho doporučených úprav a nedostatků.

Kompletní charakteristika služby:

  • Neomezený počet prací do 30 minut pro jednu stránku
  • Reakční doba 2 hodiny*
  • 3 mikropráce v jednu dobu*
  • 24 hodinová podpora*
  • Automatické instalace dostupných aktualizací WordPress jádra
  • Automatické instalace dostupných aktualizací pluginů a šablon
  • Bezpečnostní zálohy*

* označené položky se mění v rámci vybraného měsíčního plánu

Asi nejzajímavější položkou jsou mikropráce, za které lze považovat jakákoliv činnost týkající se správy/úpravy WordPress webu, jejíž provedení nepřesáhne 30 minut. Může jít například o úpravu šablony, instalaci nového pluginu, zrychlení stránky nebo úpravu obsahu. Nejste ničím limitováni, je to jen na vás.

Pokud vás služba zaujala a přemýšlíte nad ní, dáme vám, jako naším čtenářům, 25% slevový kód na první nákup (délka předplatného 3,6 nebo 12 měsíců).

25% sleva: wplama25

Více informací najdete na stránce wpress.help. Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

3 komentářů

  • Zdravím. Určitě zajímavý nápad, zejména pro nás ženy, které se počítače nebojí, baví nás víc než vaření a snažíme se s ním příliš nebojovat. Ale někdy to prostě nejde. Proto mi ve Vaší nabídce chybí jednorázoví podpora – člověk se několik hodin snaží něco udělat (zprovoznit plugin např.), ale fakt to sám nedá. Případně už dopředu odhadne, že to sám nedá. Pro tyto případy by mi vyhovovala jednorázová hodinová sazba. Ať se daří. Hana Š.

  • Ještě drobnost. Tomáši moc hezký a přehledný web, ale O AUTOROVI, ne O AUTORU. Omlouvám se, profesionální deformace. HŠ

Zanechat komentář

Black Friday 2022 ve světě WordPress (šablony, pluginy, služby)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 8 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.