Divi black friday

Školení tvorby webu s Divi šablonou pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 30.1.2020)

Rád bych vás pozval na naše nové školení, které je určeno pro začátečníky nebo mírně pokročilé uživatele šablony Divi.

Školení se bude konat ve čtvrtek 30.1.2020 v Impact Hub Praha od 9.30 do 16.00 hod v modré konferenční místnosti.

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele Divi šablony, kteří si chtějí tvořit a spravovat vlastní WordPress stránky, případně se chtějí pustit do tvorby webových stránek pro klienty. Právě Divi šablona je vhodná pro nováčky ve světě WordPress, protože umožňuje tvořit krásné a moderní webové stránky bez nutnosti úpravy zdrojového kódu. Účastníci školení by měli již vědět, jak pracovat s obsahem ve WordPress (jak vytvořit stránku nebo příspěvek, jak se vytváří menu, co jsou to widgety, atd.).

Co je cílem školení?

Cílem školení je poznat Divi šablonu a umět s ní vytvořit webové stránky. Po školení byste měli vědět, kde se nachází jaké nastavení a znát možnosti integrovaného Divi Builderu, Visual Builderu, Divi knihovny a dalších funkcí. Dále se zde dozvíte, jak stránku správně zabezpečit, optimalizovat rychlost a další důležité prvky.

Jak to bude probíhat?

Školení jsem rozdělil do dvou bloků:

Poznání šablony

V tomto bloku se podíváme na Divi šablonu samotnou.

Projdeme si:

  1. Základní informace
  2. Instalace a prvotní nastavení
  3. Divi Builder vs Visual Builder
  4. Moduly
  5. Divi knihovnu
  6. Tvůrce šablon

Tvorba webu s Divi a nezbytné pluginy

V druhém bloku se pustíme do tvorby jednoduchého webu s pomocí Divi šablony. Ukážeme si, jak začít vytvářet stránky s Divi šablonou a představíme si různé tipy a triky, jak si tvorbu stránky ulehčit.  Z toho důvodu doporučuji mít na školení vlastní notebook a již předinstalovaný prázdný testovací web s Divi šablonou, kde společně budeme web vytvářet. Nezapomeneme ani na Divi Leads.

Dále se podíváme na nezbytné pluginy, které by na WordPress webu neměly chybět a ukážeme si jejich nastavení. Podíváme se na rychlost, bezpečnost, analytiku, SEO, migraci a mnoho dalšího.

Z důvodů této praktické části školení je kapacita omezena jen na 9 účastníků.

Nemáte ještě svojí licenci na Divi šablonu?

Nevadí, jen mi to napište předem a já vám testovací stránku připravím.

Kdo bude školit?

Školit budu já, Tomáš Cirkl. Ve světě WordPress se pohybuji přes 10 let. S WordPress pracuji denně a přednášel jsem o něm opakovaně na WordCamp Praha a pravidelně o něm píši. Divi šablonu používám od jejího vydání a ročně na ní postavím desítky webových stránek.

Co řekli účastníci na našich předchozích školeních?

Chtěl bych moc poděkovat za super školení. Určitě mi to hodně pomohlo, ostatně jako celý Váš web, který je pro mě nesmírně cenným zdrojem informaci. Školení bylo pro mě velmi přínosné, dověděl jsem se hodně nových informací. Hodně mi pomohla také informace jak zrychlit web. Šablona Divi vypadá hodně dobře, a jelikož se chystám na převod mého webu na WordPress, tak tato šablona bude určitě horký favorit.
Standa Beran

Chci poděkovat za příjemné školení s rozsáhlým výkladem týkající se všeho potřebného, co potřebuji pro správný a bezpečný chod stránek vytvořených pomocí WordPressu a DIVI. Užitečných informací, které beru jako odrazový můstek pro další studium a tvorby stránek pro klienty, bylo opravdu hodně. Bylo to super a ještě jednou díky.
Břetislav Skýpala

Ze školení jsme odjela naprosto nadšená. Už za tři dny jsem začala vytvářet jednoduché weby. Líbilo se mi, že bylo hodně praktické. Doplnili jste ho pasážemi o marketingu, které sama školím navíc. 🙂 Takže jsem si ráda poslechla STDC model i od někoho dalšího.
Za mě super, nebyl to vyhozený čas a ani peníze, ale skvělá investice.
Ing. Kateřina Tichá

Za mě super, ujasnil jsem si nějaký věci co jsem potřeboval dostal hodně tipů, co kde jak změnit, případně dělat uplně jinak a mimo jiné samozřejmě poznal pár nových tváří.
Antonín Medek

Školení super. Přineslo mi to efektivnější práci s Visual Builderem a také některé nové pluginy. 
Petr Toman

Když Tomáš vypsal školení na WP a DIVI, neváhal jsem s přihlášením. Sešlo se nás celkem dost pokročilých uživatelů, takže začátek pěkně plynul. Měl jsem trochu obavu, že se budu nudit. Ale kdepak. Tomáš zná mraky vychytávek a doporučení, takže jsem si našel mraky nových poznatků. Tomášovo školení okořenil Petr Hrádek základy marketingu. A to bylo taky velmi dobré. Jsem rád, že jsem oba chlapíky mohl poznat. Odnesl jsem mraky zajímavostí a nových poznatků.
Tonda Pátek

Cena a přihlášení

Cena školení je 3500 Kč + DPH, minimální účast 5 lidí, maximální počet míst 10.

Volných míst: 1 z 9

V ceně je zahrnuto jídlo (snídaně, oběd a drobné občerstvení) a pití (kafe, voda, čaj) po celou dobu školení.

Po ukončení školení se v případě zájmu přesuneme na afterparty, kde bude příležitost probrat zajímavosti a navázat kontakty.

Chcete přijít? Vyplňte nezávazný formulář níže nebo si kupte školení online a my se vám ozveme a domluvíme se.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Prosím, napište fakturační údaje a případné další informace.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru